Doda pracuje na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Reżyserię produkcji powierzono Marii Sadowskiej, w obsadzie znalazło się sporo polskich gwiazd. Na ekranie zobaczymy też aktorów spoza Polski – jednego z arabskich szejków, który przyjmuje polskie dziewczyny, zagra włoski gwiazdor, Giulio Berruti.

Zobacz: Doda przedstawiła OBSADĘ filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Plejada gwiazd!

Szukając aktorów, którzy zagrają szejków, Doda zwracała uwagę na ich wygląd, bo – jak mówi – potrzebowała aktorów najbardziej zbliżonych urodą do arabskiej. Giulio zdaje się wpisywać w te wyobrażenia. Rabczewska jest nim zachwycona – nie tylko jeśli chodzi o wizerunek:

Giulio jest bardzo mądrym, skromnym i ciepłym facetem, świetnym aktorem. Daje bardzo cenne wskazówki na próbach, które mamy. Świetnie się z nim pracuje. To był bardzo dobry wybór – podkreśla Doda.

Czytaj też: Tak Doda i Maria Sadowska bawią się na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Cały czas pytacie jak praca na planie”

Berruti ma działać na piękniejszą część widowni jak magnes – zupełnie tak samo, jak Michele Morrone w „365 dniach” Blanki Lipińskiej. Blanka opowiadając o swojej produkcji, jeszcze zanim film trafił na ekrany, nie ukrywała, że jest pod ogromnym wrażeniem Michele:

To jest najpiękniejszy facet, jakiego w życiu widziałam. Jest w moim typie. Massimo to jest moje dream come true jeśli chodzi o postać, więc kiedy pojawił się Michele Morone, który jest żywcem wyjęty jak z książki, to pode mną ugięły się kolana. Facet jest przepiękny. Nago wygląda fenomenalnie, co będzie można zobaczyć w kinie, ubrany wygląda fenomenalnie, po przebudzeniu wygląda fenomenalnie, jak je wygląda świetnie, on jest po prostu piękny. Jest on bardzo dobrą osobą. Jest niebywale profesjonalny, zna historię Polski lepiej niż niejeden Polak. To człowiek bardzo oczytany i uzdolniony muzycznie. Człowiek wielu talentów – mówiła Lipińska.

Morrone faktycznie podbił serca – nie tylko Polek. Ciekawe, czy udział w „Dziewczynach z Dubaju” zapewni podobne powodzenie 36-letniemu włoskiemu aktorowi, na którego postawiła Doda.

Zobacz też: Michele Morrone nie może zobaczyć się ze swoimi dziećmi. Wspomina wspólne chwile

Kim jest Giulio Berruti, włoski aktor z „Dziewczyn z Dubaju”?

36-latek jest aktorem, modelem i producentem filmowym. Z zawodu wcale nie jest aktorem, ale… stomatologiem. W 2010 roku Berruti skończył studia na tym kierunku. Zdobył też specjalizację w dziedzinie ortodoncji.

Giulio zagrał w wielu popularnych włoskich serialach i filmach fabularnych, pojawił się także w amerykańskim filmie „Monte Carlo” (w filmie tym wystąpiła również Selena Gomez), a także w brytyjskiej produkcji „Walking on sunshine”. Berruti wystąpił też we włoskiej edycji programu „Dance Dance Dance”.

 

View this post on Instagram

Ciao 📷@ashguptaslife

A post shared by GIULIO BERRUTI (@giulioberruti) on

View this post on Instagram

Ci credono sepolti,ma siamo semi.

A post shared by GIULIO BERRUTI (@giulioberruti) on

 

Doda rozpływa się nad Giulio Berruti, Włochem, który zagra w Dziewczynach z Dubaju

Giulio Berruti w 2018 roku, fot. Como / Zuma Press / Forum

Giulio Berruti, włoski aktor, który zagra w Dziewczynach z Dubaju

Giulio Berruti, fot: ROMANIELLO CANIO / Olycom / Forum

Najnowsze zdjęcie Giulio Berruti (2020 rok)

Najnowsze zdjęcie Giulio Berruti (2020 rok), fot. MATRIXPICTURES.CO.UK / Matrix / Forum