Dorota Rabczewska-Stępień na jakiś czas przerwała karierę muzyczną i skupiła się na produkcji filmu „Dziewczyny z Dubaju„. Piosenkarka od razu po wyjściu z kwarantanny wpadła w wir pracy.

Kto zagra w filmie „Dziewczyny z Dubaju”?

Tak Doda i Maria Sadowska bawią się na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Cały czas pytacie jak praca na planie”

Można zauważyć po relacjach na Instagramie, że na planie panuje przyjazna atmosfera. Rabczewska złapała wspólny język z reżyserką, Marią Sadowską – autorką hitu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Dzisiaj Doda poinformowała fanów o szczegółach produkcji w mediach społecznościowych:

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu – zapowiada.

Rabczewska przedstawiła cały skład produkcji. Za powstanie filmu odpowiedzialna będzie między innym Mitja Okorn:

Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Głównym scenarzystą filmu jest Mitja Okorn, który stanął za kamerą takich przebojów, jak „Listy do M.” czy „Planeta Singli”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju.

Doda mocno o Radku Majdanie i Blance Lipińskiej po emisji filmu Latkowskiego

Z kolei w obsadzie filmu „Dziewczyny z Dubaju” znaleźli się: Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski.

Start zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju” zaplanowany jest na ‪16 czerwca 2020‬ roku.
Po raz pierwszy w swojej filmowej karierze podejmuję temat bohatera, a raczej bohaterki, która nie jest w jednoznaczny sposób pozytywna. Jest to dla mnie bardzo ciekawa i nowa droga, zupełnie nowe doświadczenie. Wszyscy jednak kochamy filmy o gangsterach i fascynujemy się mrocznymi bohaterami, mimo że wiemy, że są to ludzie o wątpliwej moralności. Robimy więc kino gangsterskie tylko, że z dziewczynami lekkich obyczajów w roli głównej – tłumaczy.
Co sądzą internauci o filmie „Dziewczyny z Dubaju”?
Niektórzy panowie i panie już szykują oświadczenia by nie łączyć ich z filmem
Plizzzzz tylko nie demaskujcie jak Vega. Zróbcie po prostu dobry film, a nie zlepek memów jak wspomniany reżyser
Obejrzę choćby dla pana Englerta
Książkę czytałam teraz czekam na film pewnie będzie wielka petarda
O wow! Miazga! Czekamy na efekty! – czytamy na Instagramie.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Startują zdjęcia do filmu „Dziewczyny z Dubaju” produkowanego przez Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia w reżyserii Marii Sadowskiej - autorki hitu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. W gwiazdorskiej obsadzie filmu: Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Głównym scenarzystą filmu jest Mitja Okorn, który stanął za kamerą takich przebojów, jak „Listy do M.” czy „Planeta Singli”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. Start zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju” zaplanowany jest na ‪16 czerwca. 👉🏽Moją misją jest robienie filmów z morałem. Zadaniem „Dubajek” jest, by młode dziewczyny poczuły dumę i satysfakcję ze swoich ambicji, ciężkiej pracy i niechodzenia na skróty. Aby sztuczny blichtr niektórych celebrytek nie był wzorem do naśladowania i powodem do zazdrości. W tej historii za każdą kupioną firmową torebką kryje się sprzedaż moralności i siebie. Nie zapomniałam jednak o drugiej stronie medalu. Film pokaże również hipokryzję klientów z Polski, którzy do dnia dzisiejszego cieszą się z nienagannego medialnego wizerunku mężów i ojców. Ups. Dorota Rabczewska-Stępień, producentka DZIEWCZYNY Z DUBAJU w kinach od ‪22 stycznia 2021‬ Gatunek: dramat/ sensacja/ erotyczny ;)

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)