I tura wyborów prezydenckich za nami. Eksperci ocenili, że największym przegranym wyborów jest Władysław Kosiniak-Kamysz – uzyskał zaledwie 2,37 proc. poparcia.

Pauliny Kosiniak-Kamysz o wyborach 

Paulina Kosiniak-Kamysz w 6. miesiącu ciąży wspiera męża w kampanii (ZDJĘCIA)

Wydawało się, że pojawienie Pauliny Kosiniak-Kamysz u boku męża, zwiększy poparcie kandydata PSL. Sprawiła, że znacznie więcej mówiło się w mediach o polityku niż wcześniej. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza zasłynęła  tekstem: „chodź tygrysie, scena jest twoja”. 

View this post on Instagram

Kochani, to jeszcze wcale nie koniec, jeszcze II tura! 😎 Dziękuje, że wciąż jesteśmy razem, bo wiara czyni cuda. Ciesze się, że mogłam Was poznać, dziękuję za ciepłe przyjęcie i za wsparcie, które od Was otrzymałam. Dziękuję za dziesiątki spotkań i tyle dobrych słów, które usłyszałam. To dla mnie bardzo, bardzo ważne. Walczymy, a wy wciąż dawajcie mi siłę, od Was czerpie energię. Bez Was byśmy z Władkiem, z Zosią nie dali rady. DZIĘ-KU-JĘ! DZIĘ-KU-JE-MY! 💚 A już za kilka godzin… cicho sza 🤫 Odpocznijcie, my też złapiemy oddech. A w niedzielę? W niedzielę wiecie co robić! Wszyscy głosujemy na Władka! #Kosiniak2020 🙋‍♀️🙋🏻‍♂️ moje serce bije dla Was!!

A post shared by Paulina Kosiniak-Kamysz (@paulinakosiniak) on

Pauliny Kosiniak-Kamysz wczoraj nie pojawiła się u boku męża podczas wieczoru wyborczego ze względu na zaawansowaną ciążę. W rozmowie z „Interią” nie ukrywa, że jest rozczarowana wynikiem:

Jest nam bardzo smutno, bo się bardzo wszyscy zaangażowaliśmy. Cała kampania trwała praktycznie pół roku, to czas mojej obecnej ciąży, życie Zosi. To wiele wzruszeń, cudownych spotkanych osób. Dla mnie to pierwsze, nowe doświadczenie. Mamy piękne wspomnienia z mężem i nikt nam tego nie zabierze – wyznała „Interii” Paulina Kosiniak-Kamysz.

Paulina Kosiniak – Kamysz, żona kandydata na prezydenta. Agata Duda ma konkurencję! (ZDJĘCIA)

Podkreśla, że mąż przejechał równik, uścisnął tysiące dłoni, a kobiety cieszyły się z jej aktywności i dla Pauliny to największy dowód, że warto było i nie poszło to na marne.

Moja aktywność zrodziła się z potrzeby. Nie zamierzam zamilknąć, tylko będę działać dalej – zapewniła żona lidera PSL.

Władysław Kosiniak-Kamysz znów zostanie tatą! Jego żona Paulina podzieliła się radosną wiadomością

MACIEJ GOCLON / FotoNews / Forum

MACIEJ GOCLON / FotoNews / Forum