Paulina Kosiniak-Kamysz jako pierwsza z partnerek kandydatów na prezydenta w zbliżających się wyborach mocno zaakcentowała swoją obecność u boku męża. Podczas pierwszego publicznego wystąpienia polityka jego żona zapowiedziała, że jeśli zostanie pierwszą damą, będzie się angażować w sprawy publiczne:

Nigdy nie będzę żoną, która milczy, nie ma swojego zdania, chowa się za ogrodzeniem prezydenckiego pałacu, statystuje tylko mężowi. Będę krzyczeć o nas, o kobietach, o słabszych, o niepełnosprawnych – mówiła żona Władysława Kosianiaka-Kamysza pod koniec lutego.

Zobacz: Jak po angielsku mówią Duda i Trzaskowski? Wróżbita Maciej jest BEZLITOSNY dla prezydenta

W trakcie trwania kampanii okazało się, że małżonka kandydata jest w ciąży. Dziś to już szósty miesiąc – Paulina Kosiniak-Kamysz ma już spory ciążowy brzuszek.

Żona polityka nie przestaje wspierać męża. Mimo zaawansowanej ciąży Paulina Kosiniak-Kamysz pojawiła się dziś na konwencji męża zorganizowanej w Opolu.

Przed nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. W niej kierujemy się sercem, nie kalkulacjami. Pokażmy z kim jesteśmy naprawdę, w jaką Polskę wierzymy. Zagłosujcie na Władka! – zachęcała żona.

Żony kandydatów na prezydenta Polski. Która wypada najlepiej przy Melanii Trump?

Przyszła mama ciążowy brzuszek kryła pod różową tuniką. Jej mąż nie szczędził jej czułości.

 

Opole, 20.06.2020. Konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Wladysława Kosiniaka Kamysza.,Image: 533856614, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Wojciech Pusz / Forum

Opole, 20.06.2020. Konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Wladysława Kosiniaka Kamysza.,Image: 533856663, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Wojciech Pusz / Forum

Opole, 20.06.2020. Konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Wladysława Kosiniaka Kamysza.,Image: 533856641, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Wojciech Pusz / Forum