Paulina Krupińska (31 l.) jest mamą dwójki dzieci. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką była Miss wychowuje córkę Antoninę i syna Jędrzeja.

Druga suknia ślubna Pauliny Krupińskiej była raczej skromna

Celebrytka, która w minioną sobotę wyszła za mąż, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła, że to właśnie dzieci utrzymują ją w dobrej formie fizycznej.

Krupińska przyznała, że nie wytrzymuje dłużej niż kilka godzin na diecie:

– Gdybym była na jakiejkolwiek diecie, byłabym absolutnie nieszczęśliwym człowiekiem. Podjęłam się diety sokowej i po 4 godzinach powiedziałam pas, to jest absolutnie nie dla mnie – wyznała Miss.

Paulina lubi słodycze i raczej ich sobie nie odmawia:

– Mam słabość do słodyczy, ale może nie jest to taka słabość w pełnym znaczeniu tego słowa. Uważam, że powinniśmy każdego dnia dostarczać sobie jakąś dawkę przyjemności w postaci słodyczy, żeby potem nie zjeść po tygodniu dwóch tabliczek czekolady. Codzienna dawka słodyczy jest wskazana dla każdego – mówi Krupińska.

Krupińska o porodzie: bolało jak cholera!

Dlaczego zatem nie tyje? Odpowiedź jest prosta – Paulina ma identyczny sposób na figurę jak księżna Kate:

– Ta figura to wynik biegania przy dzieciach, przez 3 lata robienie minimum 13 km dziennie z wózkiem, podnoszenie dzieci, odkładanie, podawanie zabawek. To jest cały czas jedno wielkie cardio, więc geny i aktywny czas spędzany z dzieciakami – podkreśla Miss.

Paulina Krupińska robi TO SAMO, co księżna Kate

Paulina Krupińska robi TO SAMO, co księżna Kate