Paulina Krupińska (31 l.) była jedną z uczestniczek nowego show TVP, Dance, Dance, Dance. Była Miss Polonia w parze z Klaudią Halejcio odtwarzała różne choreografie teledysków. Po jednym z występów Krupińska skonfliktowała się z jurorką show, Ewą Chodakowską.

Konflikt Pauliny Krupińskiej z Ewą Chodakowską na planie Dance, Dance, Dance

Zaczęło się od tego, że po występie Krupińskiej Chodakowska zachęciła ją do cięższej pracy na treningach.

Paulina Krupińska wstawiła zdjęcie z Anną Lewandowską! Wyglądają jak siostry

Trenerka stwierdziła, że Paulinie z jej urodą pewne rzeczy przychodzą bardzo łatwo. Dodała, że oczekuje od Pauliny większego zaangażowania.

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (…) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy – mówiła Chodakowska.

Sprawa nabrała rumieńców po emisji odcinka w ubiegły piątek. Wtedy to Krupińska i Halejcio pożegnały się z programem. Żona Sebastaian Karpiela-Bułecki nie kryła rozczarowania:

Tak naprawdę, wydaje mi się, że dzisiaj jest taki duży niedosyt, bo tak szczerze, dzisiaj, punktacja wasza jurorzy, była tak dziwna, że mam wrażenie, że dzisiaj, przepraszam, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia… Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem, jeżeli chodzi o solo Klaudii za tak niską punktację, bo po prostu Klaudia byłaś dla nie mnie dzisiaj najlepsza – mówiła Krupińska.

Chodakowska odparła na te zarzuty słowami:

– To było słabe.

Okazuje się, że konflikt między miss a trenerką wcale się nie zakończył…

Paulina Krupińska wydała oświadczenie na temat konfliktu z Ewą Chodakowską w Dance, Dance, Dance – sprawa trafi do sądu?

Magazyn Flesz opublikował oświadczenie Pauliny.

Krupińska i Karpiel-Bułecka POBRALI się! Pokazali obrączki

Konflikt sprawił bowiem, że ucierpiła wizerunek obu pań – szczególnie Pauliny Krupińskiej, która do tej pory uchodziła za jedną z najbardziej sympatycznych i pozytywnych celebrytek:

Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach. Chcąc zakończyć na tym etapie dalszą wymianę komentarzy pragnę podkreślić, iż tego samego oczekuję od innych uczestników dyskusji, ponieważ cenię sobie ochronę moich dóbr osobistych – napisała Krupińska.

Flesz sugeruje, że jeśli konflikt się nie zakończy, sprawa może trafić do sądu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

@dancedancedancetvp pierwszy taki program w Polsce ⚡️ Ponad 100 h treningow 6 tyg ciężkiej pracy 💪🏻 Hektolitry potu a nawet łez Zmaganie się z bólem i kontuzjami. My kobiety możemy wiele znieść, na nowo udowodniłam sobie, że nie ma takiej góry na którą nie da się wejść. Jestem dumna z Nas i dziękuję @klaudiahalejcio ,że dzięki Tobie mogłam wziąć udział w tym programie. Byłaś świetnym kompanem tego wyzwania i super inspiracją. Pracowita, ambitna i piekielnie zdolna ❤️👯‍♀️ uważam, że beze mnie byłabyś w finale 😂 Cieszę się, że w pełni wracam do moich małych szkrabów, męża i pracy. Jeszcze wiele nowych wyzwań przede mną 🙀 P.S. Dziękuję wszystkim Uczestnikom oraz całej ekipie, która pracuje przy tym programie a w szczególności naszym cudownym tancerzom @voltbyegurrola i choreografom @paula_kubicka @cukiandcream @art.golec @tomprzadkowsky to wielki zaszczyt się od Was uczyć 🙏🏼❤️

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska Klaudia Halejcio
Ewa Chodakowska Robert Kupisz Dance Dance Dance
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska