Paweł Królikowski (58 l.) przechodzi ciężki okres. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o problemach zdrowotnych aktora. Nie tak dawno temu informowaliśmy, że wylądował w szpitalu – co potwierdziła jego żona. Teraz można usłyszeć, że stan zdrowia Pawła Królikowskiego zdecydowanie się pogorszył. Być może aktor będzie musiał zapomnieć o spędzeniu świąt Bożego Narodzenia w domu. Jednak zdrowie jest najważniejsze!

Antek Królikowski z obrączką na palcu!

Paweł Królikowski ma poważne problemy ze zdrowiem

Jak donosi „Super Express„, Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu, a jego stan można określić jako poważny. Oczywiście przy aktorze cały czas znajduje się żona: Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Cztery lata temu usunięto mu tętniaka mózgu. Okazuje się, że Paweł Królikowski niedawno musiał przejść kolejną, poważną operację.

Aktor od kilku dni przebywa na oddziale neurochirurgii. Jest pod stałą opieką lekarzy i ze względu na stan zdrowia, raczej nie spędzi świąt w domu. Nie pojawił się na wigilii artystów emerytów w Skolimowie, mimo że pełni stanowisko szefa Związku Artystów Scen Polskich, co może świadczyć o pogorszeniu jego stanu zdrowia. Paweł podobno zanim trafił do szpitala, już miał kłopoty z mówieniem.

W dalszym ciągu trwa rehabilitacja, jednak by zobaczyć efekty należy wykazać się cierpliwością. W jednym z wywiadów żona zdradziła, że Paweł ma bardzo silny charakter i się nie poddaje.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z mężem:

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski
fot. AKPA

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paweł Królikowski jest po drugiej poważnej operacji. Żona zdradza, jak się czuje aktor

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Antek Królikowski poddał się radykalnej metamorfozie. Po jego czuprynie nie ma już śladu

Paweł Królikowski Małgorzata Ostrowska-Królikowska

fot. AKPA

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski
fot. AKPA

Paweł Królikowski Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot.AKPA