Piotr Kukulski nie jest pupilkiem mediów i to nie tylko tych plotkarskich. Aspirujący do miana rapera przyrodni brat Natalii Kukulskiej skutecznie zniechęcił do siebie całe środowisko hip-hopowe i jego fanów, a swoimi wypowiedziami ściągnął na siebie śmiech mediów i komentarze pełne politowania.

Piotr nie ustaje jednak w walce. Wczoraj był gościem Dzień Dobry TVN, gdzie przeszedł twardą szkołę rozmowy z dziennikarzami.

Szczególnie pastwił się nad nim Marcin Prokop. Dziennikarz od początku rozmowy nie ukrywał, że nie traktuje PiKeja poważnie:

– Czy to co robisz to jest na serio, czy to jest coś, co robi Borat? Bawisz się konwencją? Udajesz postać rapera? Czy jesteś tym na serio? – zapytał.

PiKej stwierdził, że chce robić rap „po amerykańsku”:

Chciałbym, żeby w Polsce rap zaczął wyglądać tak jak w Stanach, że ludzie bawią się tym rapem, że on nie musi być smutny, przygnębiający, o jakichś problemach życiowych czy koniecznie z jakimś niesamowitym przekazem, tylko faktycznie być taką muzyką, którą można sobie odpalić w samochodzie, zaśpiewać i przestać o czymkolwiek myśleć.

Gdy Prokop zapytał PiKeja, dlaczego ma takie kompleks Stanów, ten odparł:

Od małego, jak miałem 11, 12 lat, dostałem pierwsze płyty od mojego wujka (z discmanem), ja polskiego rapu nigdy nie słuchałem. Wychowałem się na rapie stamtąd, nie stąd.

W trakcie rozmowy Prokop prostował błędy językowe Kukulskiego:

Ewaluowałem – powiedział PiKej.

Ewoluowałeś – wtrącił dziennikarz.

Kiedy przyszła kolej na zadanie pytania przez Dorotę Wellman, ta wypaliła prosto z mostu:

– Piotruś, wszyscy się z ciebie śmieją. Ciebie to nie boli?

– Ja wiem że się śmieją, ale zamieszczanie postów na forach innych raperów to jest czysty zabieg marketingowy – tłumaczył się muzyk.

PiKej wyjaśnił, że skoro nie było zainteresowania jego singlem, postanowił skierować na siebie uwagę mediów i zamieścił linki do swego utworu u amerykańskich raperów.

Rozmowa z PiKejem była długa. W końcu trochę już „wymaglowany” raper stwierdził, że jeśli nie uda mu się w muzyce, będzie robił inne rzeczy:

Otworzę driving range golfowy albo mogę kontynuować konwencję projektowania wnętrz – stwierdził Kukulski.

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj.

PiKej zmiażdżony przez Prokopa

PiKej zmiażdżony przez Prokopa

PiKej zmiażdżony przez Prokopa

PiKej zmiażdżony przez Prokopa

PiKej zmiażdżony przez Prokopa

PiKej zmiażdżony przez Prokopa