Piotr Cugowski jest jurorem „The Voice Senior”, który od 2008 roku był mężem dziennikarki telewizyjnej, Elizy. Choć do niedawna wydawało się, że w jego małżeństwie wszystko w porządku, okazuje się, że nic bardziej mylnego – Piotr i Eliza rozstali się!

Piotr Cugowski zabiera żonę na salony (FOTO)

Piotr Cugowski rozstał się z żoną. Ma już nową narzeczoną

Informacja o rozpadzie małżeństwa artysty po raz pierwszy pojawiła się, gdy w programie „Jaka to melodia?” pozdrowił swoją „narzeczoną”, co wywołało konsternację widzów. Jakiś czas później w rozmowie z Martą Surmik w „Pytaniu na śniadanie”, Piotr Cugowski zdradził, że podczas nagrań programu na widowni wspierały go dwie ukochane kobiety, mając na myśli swoją mamę i… nową partnerkę:

Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem „lekarzem dusz”, a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem.

Z kolei jedna z osób z produkcji „The Voice Senior” w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że Piotr nie kryje się z nowym związkiem i zapoznał już ekipę programu ze swoją nową narzeczoną:

Faktycznie, pojawiła się na planie „The Voice”. Piotr oficjalnie przedstawił ją ekipie jako swoją narzeczoną. Piękna, kulturalna kobieta z klasą.

Wspólne fotki Piotra z Karoliną można znaleźć w charytatywnym kalendarzu „Artyści zwierzakom”, dla którego para wzięła udział w sesji zdjęciowej. Jak udało się ustalić Pudelkowi, Karolina zna również byłą (?) żonę Piotra, Elizę – obie panie udzielały się charytatywnie w Lublinie, a przed dwoma laty wystąpiły wspólnie na scenie. Jednocześnie na ten moment nie wiadomo czy Piotr i Eliza są już oficjalnie po rozwodzie.

Piotr Cugowski ożenił się

pasekkozak