Kilka godzin temu RMF FM podało informację o zatrzymaniu przez policję byłego piłkarza, Jarosława B. Według informacji serwisu do zatrzymania doszło po tym, jak młoda kobieta po spotkaniu z mężczyzną złożyła w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Jarosław B. został ZATRZYMANY w związku z przestępstwem na tle seksualnym

Jarosław B. zatrzymany przez policję

Prokuratura nie ujawnia szczegółów zajścia. Reporter RMF FM, Kuba Kaługa, dowiedział się nieoficjalnie, że w sprawie chodzi o zdarzenie, do którego miało dojść w jednym z sopockich hoteli. Reporter dotarł do pełnomocnika poszkodowanej kobiety. Okazuje się, że kobieta została przebadana przez lekarza, a także przesłuchana przed sądem w obecności biegłego psychologa.

Moja klientka jest w fatalnej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Cały czas jest pod opieka osób bliskich i psychologa. Sąd w dniu wczorajszym przesłuchał pokrzywdzoną w obecności prokuratora i biegłego. Nie mam wiedzy, aby biegły miał zastrzeżenia do wiarygodności złożonych zeznań, jednak samo zatrzymanie sprawcy bezpośrednio po czynnościach, może sugerować jaka była jego opinia – czytamy na stronie rmf24.pl.

Oliwia Bieniuk idzie w ślady Anny Przybylskiej: wystąpiła w filmie

Prokuratura zapowiedziała, że zatrzymany najbliższą noc spędzi w policyjnej izbie zatrzymań.