Kolejny wielki sukces Polek w światowym modelingu. Pochodząca z Dąbrowy Białostockiej Arleta Kupiec wygrała brytyjskie Top Model w kategorii Commercial. Natomiast 33-letnia Magdalena Filipowska zwyciężyła w programie nagrodę za prezentację kreacji. Kim są dwie Polki, które z przytupem weszły na brytyjskie salony mody?

Pamiętacie Martę Sędzicką z Top Model? Po jej blond włosach nie ma śladu!

Arleta emigrowała po ukończeniu szkoły średniej. Ma już za sobą udział w konkursie Miss Polski UK. Na Instagramie obserwuje ją prawie 30 tysięcy internautów. Udział w Top Model był strzałem w dziesiątkę. Polka okazała się bezkonkurencyjna. Tak świętowała swoje zwycięstwo:

– To była najpiękniejsza chwila jaką było mi dane przeżyć.
Łzy szczęścia płynęły, nie obchodziło mnie w tamtej chwili jak wyjdę na zdjęciach. Jestem taka szczęśliwa ❤️❤️

– napisała podekscytowana przy instagramowym zdjęciu.

Druga wielka zwyciężczyni, Magdalena Filipowska, pochodzi z Krosna Odrzańskiego. Od trzech lat na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. Nagroda Personal Style Top Model to z pewnością kamień milowy w jej karierze. Pokonała 20 uczestniczek i najlepiej zaprezentowała kreację. Polka czuje się wyróżniona, ponieważ seksowna bielizna, która zachwyciła widzów i jury, była przez nią zaprojektowana. Dzięki tiulowemu ogonowi modelka zadała szyku na wybiegu:

– Nie mogę uwierzyć, że wygrałam @topmodel.co.uk Personal Style Award, jestem taka szczęśliwa.

– napisała na Instagramie zaraz po odebraniu nagrody.

Ola Żuraw z Top Model powiększyła BIUST?! Komentarze: Ty ladacznico

Kozaczek gratuluje! Uważacie, że dziewczyny zrobią międzynarodową karierę?