Irina Shayk ( 34 l.) na dobre wróciła do modelingowego biznesu we wrześniu bieżącego roku, kiedy wzięła udział w sesji dla marki H&M, która była realizowana w  Mediolanie. Ku radości fanów, Irina pokazuje, że jest w świetnej formie – modelka pojawiła się na okładce Vogue’a Czechoslovakia, który jest uznawany za jedną z najlepszych spośród 23 edycji magazynu.

Irina Shayk pokazuje STANIK na spacerze z Leą! Wyglądała jak z MATRIKSA (ZDJĘCIA)

Irina Shayk w bikini

Na okładce Irina zapozowała nago. Tematem numeru brzmi „publiczne versus prywatne”. Gwiazda zapozowała na tle bujnej zieleni, zasłaniając intymne miejsca dekoracyjnymi płytkami. Tydzień temu Irina pokazała fragment zdjęcia, które następnie opublikowała w całości.

Sesja powstała we współpracy z domem mody Versace i promuje dodatki do wnętrz wypuszczone przez imperium Donatelli Versace, która polubiła zdjęcia na Instagramie. Zdjęcia są utrzymane w stylistyce charakterystycznej dla włoskiego domu mody – jest złoto, wzory i stylowe meble. Oczywiście główną rolę na zdjęciach gra  Irina i jej idealne ciało.

Irina Shayk w NAJMODNIEJSZYCH butach tego sezonu. Fajna stylizacja?

Była partnerka Bradleya Coopera zapozowała w mocno wyciętym bikini. Czerń materiały przełamywały metalowe kółka łączące jego poszczególne części. Dopełnieniem stylizacji był bogato zdobiony płaszcz z logo Versace i seksowne szpilki na oryginalnie osadzonym obcasie. Włosy modelki zostały zaczesane w gładki kok, a makijaż ograniczono do odcieni nude. Zdjęcia wykonali Luca i Alessandro Morelli.

Irina Shayk w drapieżnej stylizacji na spacerze z córką. Modelka błysnęła biustem

Podoba wam się Irina w takim wydaniu?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)

Irina Shayk na spacerze w Nowym Jorku, fot. Wylde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Irina Shayk na spacerze w Nowym Jorku, fot. Wylde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Irina Shayk z małą torebką

Irina Shayk/fot. FORUM

Irina Shayk w Nowym Jorku, fot. Wylde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum