Polsat ogłosił pierwszych uczestników TzG. O niej już wiedzieliście, ale tego aktora nikt się nie spodziewał

Uczestnicy 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Uczestnicy 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Już 3 marca powróci na antenę Polsat 14. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Od kilku tygodni trwają domysły, kto pojawi się na parkiecie i powalczy o kryształową kulę. Wiadomo już na pewno, że będzie prawie całkiem nowy skład jury: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda.

Sebastian Fabijański o swoim udziale w „Tańcu z Gwiazdami”. Wspomniał też o Maffashion!

Uczestnicy 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Z kolei dziś stacja ogłosiła dwóch uczestników. Pierwszego z nich, nikt się nie spodziewała, a chodzi o aktora Maćka Musiała. Do tej pory ani razu nie pojawił się wśród potencjalnych nazwisk.

Maciej Musiał znany przede wszystkim z serialu “rodzinka.pl”, a także z “Ojca Mateusza”, czy “Czas Honoru – Powstanie”. Ma też na koncie zagarniane sukcesy, jak pojawienie się w amerykańskim “Wiedźminie” dla Netflixa. Był też współprowadzącym “The Voice of Poland” razem z Tomaszem Kammelem. Poza tym jest absolwentem Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie.

Wiemy, że czekaliście na tę informację długooo. W nowej edycji @tanieczgwiazdami na parkiecie zobaczycie @maciejmusial_official. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Popularność zdobył dzięki roli Tomka w serialu Rodzinka.pl. Mogliście zobaczyć go również w roli Jaśka Meli w filmie „Mój biegun” – ogłosiła stacja Polsat.

Ogłoszono też drugiego uczestnika, o którym media dowiedziały się już jakiś czas temu. Teraz produkcja oficjalnie potwierdziła domysły – na parkiecie zobaczymy Roksanę Węgiel!

Booom. Najwyższy czas zdradzić kolejną osobę, która zmierzy się na naszym parkiecie – @roxie_wegiel. Wokalistka, autorka piosenek, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Roxie, witamy w naszej tanecznej rodzinie  – napisał Polsat na Instagramie.

To już oficjalne! Izabela Janachowska odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”

Roksana Węgiel w ostatniom roku urosła do rangi super gwiazdy i wzbudza wiele emocji. Karierę zaczęła od wygrania “The Voice Kids”, a następnie jako pierwsza w Polsce zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Eurowizji Junior. Zdobyła wiele nagród wokalnych takich jak: MTV Europe Music Awards, Bestseller Empiku, Bursztynowy Słowik, czy Nickelodeon Kids Choice Awards.

  • Może nie jestem fanką ale kolejne zaskoczenie. W końcu w tańcu z gwiazdami, mamy gwiazdy
  • To będzie nareszcie edycja z prawdziwymi Gwiazdami
  • nie mogę się doczekać!
  • O kurczę, zaskakujecie tym razem – piszą widzowie.

Andrzej Grabowski znika z „Tańca z Gwiazdami”! W sieci WIELKIE OBURZENIE

 
0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze