Izabela Janachowska od lat znana jest ze swoich programów o tematyce ślubnej. W 2015 roku uruchomiła blog „Wedding Dream by Izabela Janachowska” i jeszcze w tym samym roku nawiązała współpracę ze stacją TVN Style, dla której prowadziła programy „I nie opuszczę cię aż do ślubu” oraz „W czym do ślubu”.

Izabela Janachowska odpowiada na porównanie do Dody. „Żyć nie umierać”

Izabela Janachowska odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”

Izabela Janachowska poza swoją pasją do tematyki ślubnej od najmłodszych lat zajmowała się zawodowo tańcem towarzyskim. Wielokrotnie zdobyła mistrzostwo Polski, a także reprezentowała kraj na światowych turniejach tanecznych. Po kontuzji kolana niestety musiała zrezygnować z codziennych treningów, jednak w jej żyłach stale płynęła miłość do tańca.

Izabela Janachowska i Rafał Maserak podbijają internet. Fani są zachwyceni ich nowym filmem!

W związku ze swoim doświadczeniem tanecznym została zaproszona do prowadzenia programu „Taniec z Gwiazdami” i od 2021 roku była jego nieodłączną częścią. Teraz na oficjalnym profilu telewizyjnego show oraz Izabeli Janachowskiej, pojawiła się informacja o zakończeniu współpracy w ramach programu.

Doda zaskoczyła nową fryzurą. Wygląda jak Izabela Janachowska! (FOTO)

Była tancerka przyznała, że potrzebuje teraz chwili oddechu i spokoju, przez co postanowiła zrezygnować z prowadzenia kolejnej edycji „TzG”.

„Taniec z Gwiazdami” to program, który pokochałam całym sercem – najpierw jako tancerka, później, po latach, jako prowadząca. Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do Was z nowymi projektami. 
Dziękuję stacji Polsat za zrozumienie i wsparcie, które otrzymałam w związku z moją decyzją.

Jurorom, prowadzącym i uczestnikom  życzę fantastycznej przygody😍 Liczę, że na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” znajdziecie tę radość, która mnie tam zawsze przyciągała♥️ – czytamy w poście na platformie Instagram

Izabela Janachowska-Jabłońska,  fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Kurnikowski/AKPA

Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska,  fot. Piętka Mieszko/AKPA