Sebastian Fabijański w 2022 roku zaserwował nam jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu, gdy media obiegły informacje o jego rozstaniu z Maffashion i rzekomym romansie z Rafalalą.

Po udzieleniu kilku kontrowersyjnych wywiadów, które odbiły się szerokim echem w mediach, Sebastian oznajmił, że nie zamierza więcej komentować swojego życia prywatnego i zdecydował się zniknąć z Instagrama, którym w jego imieniu mieli zaopiekować się opłaceni ludzie od prowadzenia socjali. Nie trwało to jednak długo, ponieważ już kilka miesięcy później Sebastian znów samodzielnie publikował instagramowe treści i relacje.

Następnie aktor upewnił się, że jego nazwisko szybko nie zejdzie z pierwszych stron serwisów plotkarskich i wziął udział w Fame MMA, gdzie wszystkie trzy walki przegrał z kretesem, a w trakcie jednej z nich nabawił się mocnej kontuzji kolana i trzeba było wynosić go na noszach.

Sebastian Fabijański trafi na stół operacyjny! Wszystko przez walki w Fame MMA

Sebastian Fabijański o swoim udziale w „Tańcu z Gwiazdami” i kontuzji kolana

Teraz okazuje się, że po swoich popisach na ringu, aktor miał szansę popisać się… na parkiecie, ponieważ otrzymał propozycję wystąpienia w „Tańcu z Gwiazdami”! W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, czy planuje wziąć udział w programie. Niestety, Fabijański natychmiast ostudził ekscytację fanów i przyznał, że ze względu na kontuzję nie weźmie udziału w show. Podkreślił również, że po swoich głośnych porażkach w Fame MMA postanowił skupić się na „poważnych rzeczach” i na nowo skupić na karierze zawodowej:

Nie ukrywam, że pojawiały się ostatnimi czasy propozycje, żebym wystąpił. Na szczęście mam kontuzję kolana, którą mogę się zasłonić, bo będę musiał mieć operację. Myślę, że już tyle się nawygłupiałem, że teraz czas się skupić na poważnych rzeczach i ja się skupiam na poważnych rzeczach. Zacząłem próby w teatrze (…), przygotowuję bardzo artystyczny film, który niedługo będzie miał premierę.

Następnie aktor opowiedział więcej o swojej kontuzji. Okazało się, że czeka go zabieg, po którym będzie musiał przejść rehabilitację:

Na szczęście jest to zabieg, nie chcę wdawać się w szczegóły. Od tego, jakie jest uszkodzenie, zależy dalsze leczenie. Leczenie w tym przypadku jest takie, że jest to zabieg wycięcia fragmentu, a nie szycia. Przy szyciu rehabilitacja jest dużo dłuższa. Przy wycięciu, myślę, że po dwóch tygodniach można już normalnie chodzić, do pełnych treningów można wrócić po około 6 tygodniach. Nie powinna mnie ta operacja wyłączyć na dłuższy czas. Chyba, że coś się zepsuje bardziej.

To już oficjalne! Izabela Janachowska odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”

Maffashion wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Fabijański komentuje

Choć Sebastian Fabijański nie wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”, okazuje się, że mamy natomiast szansę ujrzeć na parkiecie jego ex-partnerkę. Julia Kuczyńska znana wszystkim jako Maffashion pojawiła się wśród potencjalnych kandydatów, o czym poinformował Świat Gwiazd powołując się na swojego informatora:

Julka już dość długo zastanawia się nad przyjęciem tej propozycji. Na dniach ma w końcu podjąć ostateczną decyzję.

Skonfrontowany z tą informacją Fabijański zaskoczył swoją odpowiedzią – pomimo burzliwej przeszłości, życzy byłej Maffashion sukcesu i zapowiedział, że będzie trzymać za nią kciuki:

Jak mówiłem – nie oglądam telewizji. Ale żeby była jasność – ja trzymam kciuki. Jeżeli się tego podejmie, to niech wygra. Dlaczego nie? Ode mnie nie ma żadnej opinii na ten temat negatywnej. Od tego są programy rozrywkowe, żeby tacy ludzie też tam byli, ludzie znani z internetu. Ja osobiście nie miałem okazji się tam pojawić. Nie jestem z tych, którzy powiedzą: „nigdy w życiu”. Po tych wszystkich zawirowaniach chcę się skupić na rzeczach, gdzie jestem najbardziej potrzebny. Wydaje mi się, że jestem najbardziej potrzebny właśnie w kinie, teatrze czy muzyce. To jest moja przestrzeń – podsumował.

Znamy pełny skład jurorów nowej edycji „Tańca z gwiazdami”! Sprawdźcie, kto usiądzie obok Iwony Pavlović!

pasekkozak

Blanka Lipińska OSTRO o walce Fabijańskiego! Nie gryzła się w język

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

Maffashion miała wypadek: „Samochód na pograniczu szkody całkowitej”

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Maffashion, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA