Coachella to nowy kierunek festiwalowy polskich gwiazd. Jeszcze niedawno na festiwalu w Kalifornii głównie bawiły się największe amerykańskie gwiazdy, a nasi celebryci tylko podziwiały zdjęcia. Od kilku lat coraz więcej pojawia się tam naszych największych internetowych gwiazd. A w tym roku zrobiła się naprawdę spora ekipa Polaków.

Coachella 2019. Polskie gwiazdy

Karolina Gilon bawi się tam już od pięciu dni. Nie dziwi nas, że właśnie ona przyjechała na Coachelle, bo jej stylizacje idealnie wpasowują się w klimat festiwalu. Spotkała też swoją największą inspiratorkę, którą podziwia na Instagramie – Nyané Lebajoa. 

Oczywiście nie zabrakło dwóch największych polskich influencerek – Jessicę Mercedes i Maffashion.

Jessica, tak jak Gilon poleciały do Kalifornii na zaproszenie marki Levi’s, więc na profilach społecznościowych nie zabraknie stylizacji z tą marką, ale i marką Jessici, czyli  Moiess i Veclaim. Blogerka już zaliczyła małą wpadkę. Opublikowała zdjęcie w za małym stroju kąpielowym. Fani od razu zwrócili na to uwagę.

Na instastories Mercedes widzimy, że bawi się ze swoim bratem i Karoliną Gilon.

Maffashion jest w Kalifornii na zaproszenie YSL Beauty,  gdzie miała zorganizowaną sesję zdjęciową. Na festiwalu bawi się razem z przyjaciółmi, z którymi była na Coachelli w tamtym roku.

Deyn i Majewski na co dzień mieszkają w Kalifornii, więc też nie mogli odpuścić Coachelli. Wynajęli sobie domek z basenem, gdzie przed festiwalem w południe odpoczywają. Na Coachelli również Deyn udało się zrobić zdjęcie ze swoim idolem  Jamesem Charlesem – znanym makijażystą gwiazd.

Do polskiej ekipy Coachelli dołączyły Ola Nowak znana z kanału Beksy oraz Angelika Mucha znana jako littlemooonster96.

Totalnie nie tak to sobie wyobrażałam, ale przerosło to jakiekolwiek moje oczekiwania. To jest klimat, którego nie da się oddać przez instastories.

– powiedziała Angelika.

Dodała, że festiwal ten przejdzie do jej tradycji.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

first coachella in my life 🎡🌵☀️ #lm96inAmerica #coachella2019 #coachelladay1

Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)

Jak Wam się podobają ich stylizacje?