Choć trudno doszukać się oficjalnych informacji na temat odejścia Danuty Holeckiej z Telewizji Polskiej, pewnym jest, że od kilku dni widzowie nie oglądają jej już jako prowadzącej „Wiadomości”. Co więcej, okazuje się, że nikt z jej współpracowników niespecjalnie garnie się, by zająć jej miejsce…

Maciej Kawulski z ostrą ripostą do Wojewódzkiego: „Nie zrobił w życiu nic poza podrywaniem zbyt młodych dziewczyn na pożyczone Lamborghini”

Współpracownicy Danuty Holeckiej mają do niej żal?

Odkąd 15 października br. opozycja wygrała wybory parlamentarne, pewnym jest, że na Woronicza zajdzie wiele zmian – w tym również kadrowych. O swoją pracę z pewnością martwić mogą się osoby, które silnie kojarzą się z rządami Prawa i Sprawiedliwości. Wśród zagrożonych od kilku tygodni wymieniało się między innymi Danutę Holecką. Prezenterka postanowiła jednak nie czekać na ewentualny ruch nowego pracodawcy, a co za tym idzie, na własnych warunkach pożegnać się ze stacją. Nie są to jednak wciąż oficjalne informacje. Niemniej pewnym jest, że 55-latka nie prowadzi już „Wiadomości”.

Dominika Chorosińska była ministerką kultury przez 2 tygodnie. Tyle dostanie odprawy

Jeśli wierzyć plotkom, dziennikarka w kryzysowych chwilach miała zapewniać współpracowników, że będzie walczyć o swój zespół. Informatorzy portalu wp.pl twierdzą jednak, że w rzeczywistości zajęła się wyłącznie swoimi interesami, a reszta przestała ją interesować. Co więcej… producenci „Wiadomości” mają problem, by znaleźć kogoś na miejsce Danuty. Według nieoficjalnych doniesień, nikt nie chce już kojarzyć się z tym programem.

Przez nią posypał się grafik dyżurów. Nikt nie chce  występować w „Wiadomościach”, bo uważają, że pokazywanie się w tym  programie może im zaszkodzić” – przyznał anonimowy rozmówca press.pl.

W medialnej branży mówi się też, że na powrót do TVP będą mogły liczyć „stare” twarze. Czy rzeczywiście tak będzie? O tym przekonamy się pewnie niedługo…

Wojewódzki nie jest fanem nowego duetu prowadzących DDTVN. Nie uwierzycie do kogo porównał jedną z prezenterek!

Danuta Holecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Danuta Holecka, Credit line: TVP / Forum