Dr Irena Eris to jedna z najbardziej znanych polskich marek kosmetycznych na świecie, jest również jedyną polską marką we francuskim stowarzyszeniu marek luksusowych – Comité Colbert – obok Diora, Chanel czy Louis Vuitton. Zwieńczeniem dotychczasowych sukcesów było również otwarcie jedynego w Polsce ekskluzywnego Concept Store w Galerii Mokotów. Butik znajduje się w części The Designer Gallery, dedykowanej najbardziej prestiżowym markom z dziedziny mody, sztuki oraz usług premium.

Prawdziwe piękno w pierwszym concept store Dr Irena Eris

Nowo otwarty Concept Store charakteryzuje elegancja, profesjonalizm oraz ekskluzywny design. Elementy te zbiegają się z ideą marki, która realizowana jest od lat. Jak powiedziała sama Irena Eris – „To nowy obszar mojej holistycznej działalności. Stworzyliśmy unikalną przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł poczuć markę i doświadczyć tego, co udało mi się stworzyć przez 35 lat”.

Prawdziwe piękno w pierwszym concept store Dr Irena Eris

Ideą tego miejsca było stworzenie przestrzeni, w której Klientki mogłyby doświadczyć tego, czym jest marka Dr Irena Eris. W ekskluzywnie wyposażonym wnętrzu poczują się one wyjątkowo, dzięki wydzielonym przestrzeniom dedykowanym pielęgnacji i kosmetykom. To tutaj będą mogły oddać się pod opiekę ekspertów, którzy pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków i wykonają specjalistyczną, bezpłatną diagnozę skóry.

Prawdziwe piękno w pierwszym concept store Dr Irena Eris

#CSTR – skąd pomysł na formułę Concept Store?

Concept store powstaje z założenia wokół jednego tematu, konceptu. Ideą tego miejsca było expérience. Chodziło o stworzenie przestrzeni, w której Klientki mogłyby doświadczyć tego, czym jest marka Dr Irena Eris. A marka to nie tylko troska o urodę i holistyczna pomoc w utrzymaniu świetnej formy. To specjalistyczna wiedza, wyjątkowe miejsca i ludzie, którzy z pasją współtworzą świat Dr Irena Eris. To właśnie z myślą o potrzebach kobiet powstała ta elegancka przestrzeń, w której Klientki poznają wszystkie obszary działalności marki od najwyższej jakości kosmetyków, po specjalistyczne porady.

Prawdziwe piękno w pierwszym concept store Dr Irena Eris