Martyna Kondratowicz to gwiazda grudniowego Playboya. Piękna prezenterka rozebrała się do niezwykłej sesji, inspirowanej światem baśni i marzeń. Na okładce magazynu pozuje w stroju Królewny Śnieżki i kusi ponętną miną. Kim jest ta blondwłosa piękność?

TYLKO U NAS: OTO nowa gwiazda Playboya! (ZDJĘCIA)

Martyna Kondratowicz w Playboyu

Kondratowicz to prezenterka Eska TV. Na swoim Instagramie przyznała, że jest dumna z sesji:

To dla mnie bardzo szczególny dzień, w którym spełniło się jedno z moich marzeń. Jestem bardzo dumna, że mogłam znaleźć się w gronie takich kobiet jak Joanna Przetakiewicz, Kasia Warnke, czy Martyna Wojciechowska. Nie ukrywam, że jest to okładka, która symbolizuje moją ciężką pracę, jaką włożyłam w realizację swoich celów przez ostatnie dwa lata.

– zdradziła.

Do grudniowego numeru Playboya dołączony jest kalendarz na 2019 rok, z którego spoglądają najpiękniejsze playmates. Nie zabrakło także świątecznej kartki przygotowanej specjalnie dla czytelników magazynu.

W numerze znajdziemy między innymi mocny reportaż o byłych żołnierzach walczących w Afryce z kłusownikami, a także obszerny wywiad aktorem Piotrem Stramowskim o stawaniu się mężczyzną. Magazyn już w kioskach.

Sprawdźcie, co znajdziemy w grudniowym PLAYBOYU

Zobaczcie najnowszą gwiazdę Playboya. Rzeczywiście wygląda jak królewna?

Prezenterka TV rozebrała się dla Playboya!