O tym, że Primark pojawi się w Polsce mówiło się wielokrotnie. Często jednak tylko na spekulacjach się kończyło. W końcu fani tego sklepu, bez wizyty w innym kraju będą mogli zrobić w nim zakupy. Wkrótce otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Primark.

Nicola Peltz zabrała Harper Beckham na zakupy (ZDJĘCIA)

Pierwszy Primark w Polsce – kiedy otwarcie?

Dotychczas zakupy w irlandzkiej sieciówce można było zrobić np. w Hiszpanii, Berlinie czy Londynie. Na czym polega fenomen tego sklepu? Asortyment, jaki oferuje sklep jest bardzo duży, a ceny są niższe niż w pozostałych sieciówkach. Za niektóre produkty można było zapłacić nawet 2-3 euro. W rozmowie z Polska Times, Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark, zdradził, że ceny w polskim oddziale będą podobne do tych, które są w innych sklepach.

Nasze DNA „Niesamowita moda w niesamowitych cenach” będzie miało odzwierciedlenie także w Polsce. Asortyment będzie podobny, a ceny porównywalne jak w innych sklepach w Europie. Nadal będziemy więc atrakcyjni cenowo – wyjaśnił.

T-shirty mają kosztować nawet od 10 złotych, a spodnie dostaniemy od 50 złotych. Pierwsze zakupy w Primarku będzie można zrobić 20 sierpnia od godziny 10.00, w Galerii Młociny w Warszawie. To wtedy odbędzie się otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Primark, który ma dwa piętra.

ZOBACZ TEŻ:

Te buty podkręciły stylizację Małgorzaty Rozenek. Fanki dopytują, gdzie takie kupić

Celebrytki pokochały ten print na kostiumach kąpielowych. To HIT tego lata

Ola Nowak na ściance

Ola Nowak/fot. AKPA

Julia Wróblewska na otwarciu Primarka

Julia Wróblewska/fot. AKPA

Sylwia Nowak na ściance

Sylwia Nowak/fot. AKPA

Sylwia Nowak/fot. AKPA

Eliza Gwiazda/fot. AKPA