Ola Nowak w Walentynki ubiegłego roku oświadczyła, że odchodzi z kanału „Beksy„: „Z przykrością muszę przyznać, że moja przygoda jako beksy właśnie się kończy” – powiedziała w ostatnim odcinku. Na jej miejsce weszła nowa dziewczyna: Adrianna Krysian.

Nadia Długosz o Oli Nowak

Ola Nowak odchodzi z kanału BEKSY!

Teraz na odejście z kanału „Beksy” zdecydowała się Nadia Długosz. Na swoim nowym kanale YouTube „Nadjowa” zdradziła, dlaczego zakończyła współpracę z kanałem „Beksy”:

Mogliście zauważyć, że jakość materiałów spadła. (…) Od pierwszego dnia kanału nikt nie pomógł mi, wszystkie scenariusze napisałam sama, były jakieś próby ze scenarzystami, ale kończyły się, zanim się rozpoczęły. Zawsze mogłam liczyć na pomoc chłopaków z Abstra. Nie tylko pisałam scenariusze, ale też reżyserowałam (…) wszystko spoczywało na mnie – tłumaczyła.

Nadia próbowała pokazać, że nie miała pomocy ze strony Oli Nowak. Ani razu nie wypowiedziała jej imienia. Po latach zauważyła, że prowadzenie kanału było tylko jej obowiązkiem:

Bycie twórcą internetowym to powinno płynąć z pasji, a ona mi się skończyła bardzo dawno, wypaliła. Od ponad dwóch lat robiłam to z poczucia obowiązków. (…) Praca na kanele „Beksy” to było jednym z moich głównych źródeł dochodu, mimo to odchodzę – zaznaczyła.

Nadia dwa razy wbiła szpilę Oli Nowak. Nie powiedziała wprost, ale można się domyślić, jak tutaj:

Zawsze chciałam dobrze, w filmach „Beks”, nigdy nie było przekleństw, wydaje mi się, że promowałyśmy całe życie, to znaczy JA się starałam wypromować fajne wzorce, że przyjaźń jest ważna, rodzina jest ważna – tłumaczyła Długosz.

Na końcu filmu przyznała, że praca z Olą Nowak nie była łatwa: 

U mnie było takie „love and hate” z „Beksami”. Myślałam o tym kanale jak o dziecku. Cały czas czekałam, że wróci mi pasja, liczyłam na to, co nigdy miało nie nadejść, bo liczyłam na to, że odejdzie pierwsza dziewczyna, z którą współpraca nie była zbyt łatwa, przyjdzie druga i będziemy działać, a ten moment nigdy nie nadchodził – wyznała Nadia.

Ola Nowak z kanału Beksy zrobiła operację BIUSTU?! Eksponuje dekolt i kasuje komentarze

Na koniec dodała jednak, że nie jest pokłócona ani z Olą, ani z żadną z dziewczyn i życzy im powodzenia.

Ola Nowak. Fot. Podlewski/AKPA

Ola Nowak Fot. Podlewski/AKPA

Ola Nowak Fot. Podlewski/AKPA