Nagła śmierć Prince’a wstrząsnęła światem show-biznesu i fanami zakochanymi w muzyce wokalisty. Nikt nie spodziewał się, że muzyk, który jeszcze kilka dni wcześniej dawał koncerty na dużych scenach, robi to po raz ostatni.

Zobacz: Ten moment, kiedy Prince ZGASIŁ… Kim Kardashian: „Złaź ze sceny!” (VIDEO)

Początkowe wyjaśnienia przedstawicieli piosenkarza na temat przyczyn choroby (miały to być powikłania grypowe) ustąpiła miejsca plotkom. Pisano już o tym, że Prince był uzależniony od leków i zapewne przedawkował, sugerowano także, że był chory, ale nie na grypę.

Na co zmarł Prince?

Wprost pogłoskę o śmierci Prince’a z powodu AIDS formułuje znany z publikowania nie zawsze sprawdzonych rewelacji magazyn The National Enquirer.

Zobacz: Prince czuł, że zbliża się koniec?

Tabloid pisze, powołując się na informatora z otoczenia piosenkarza, że Prince wiedział, iż jest chory na AIDS i brał leki, które mają utrzymać chorego w jak najlepszym stanie.

Lekarze powiedzieli mu, że ma niesłychanie niskie ciśnienie. To spowodowało, że temperatura jego ciała niebezpiecznie spadła – gazeta cytuje informatora.

Miał straszne niedobory żelaza, był bardzo słaby. Niewiele jadł, a gdy już coś przełknął, często zwracał.

Magazyn cytuje też pracowników drogerii, w której mieści się apteka. W niej Prince kupował leki – pod koniec życia bywał tam kilka razy na dzień.

Wszyscy byliśmy w szoku, gdy zobaczyliśmy go ostatniego wieczoru. Wyglądał fatalnie. Powiedzieliśmy mu, że się za niego modlimy – czytamy w magazynie wypowiedź pracownika apteki.

Zobacz: Była narzeczona Prince’a o jego śmierci

Prince miał odpowiedzieć, że gdyby ktoś modlił się za niego rok wcześniej, może teraz wszystko wyglądałoby inaczej. Tak czy owak podziękował, pomachał na pożegnanie i wyszedł.

Plotkowano, że Prince bierze leki na jakąś tropikalną chorobę. Pojawiały się teorie, że to wirus Zika. Ale osoba pracująca w aptece twierdzi, że muzyk kupował leki przepisywane nosicielom wirusa HIV.

Jaka jest prawda? Obok plotek o chorobie pojawiają się teorie, że Prince został zamordowany. Do czasu wyjaśnienia sprawy takich plotek na pewno będzie jeszcze więcej. Prince był otwarty na ludzi, ale miał swój świat. Intrygujący i tajemniczy, co widać po jego śmierci.

Zobacz też: Test na HIV w ciąży

Prince był chory na AIDS?

Prince był chory na AIDS?

Prince był chory na AIDS?