Córeczka Priyanki Chopry i Nicka Jonasa szykują się na zimę. W swojej najnowszej relacji na Instagramie Priyanka podzieliła się zdjęciem swojej małej córeczki Malti. Na zdjęciu 10-miesięczne dziecko jest w kilka warstw i słodko śpi. To najbardziej urocze zdjęcie, jakim do tej pory się podzieliła.

Priyanka pokazała twarz córeczki

Na zdjęciu widać z bliska Malti z różową czapką zakrywającą połowę jej twarzy, ale wciąż odsłaniające różowe policzki. Priyanka podpisała zdjęcie „Mam na myśli…” wraz z dwoma emoji z oczami w kształcie serca. Jak do tej pory Priyanka nie udostępniała zdjęć swojej małej córeczki, na którym widać jej twarz.

Priyanka Chopra pokazuje córeczkę, która spędziła ponad 100 dni na intensywnej terapii

Na początku tego miesiąca 40-latka zamieściła inne zdjęcie, na którym ona i Malti spędzają rodzinne chwile przy kominku. Na zdjęciu Priyanka ma na sobie biały strój, podczas gdy kombinezon Malti jest ozdobiony rysunkami owoców i warzyw.

Priyanka Chopra bezczelnie ZIGNOROWAŁA Williama i Kate. Jest nagranie

Obecnie słynna para głównie skupia się na byciu rodzicami, odkąd w styczniu powitali Malti przez surogatkę.Według źródeł E!News Nick i Priyanka są „bezkresnie zakochani” i „całkowicie pochłonięci” nową rolą.

Priyanka Chopra i Nick Jonas fot. / Backgrid UK / Forum

Priyanka Chopra i Nick Jonas fot. / Backgrid UK / Forum

Priyanka Chopra fot. Reuters / Forum