Malti, roczna córeczka Nicka Jonasa (30 l.) i Priyanki Chopry (40 l.) zadebiutowała właśnie na czerwonym dywanie. Mała pojawiła się z rodzicami na ceremonii odsłonięcia gwiazdy na „Walk of Fame” zespołu Jonas Brothers.

Priyanka Chopra kusi nóżką w Londynie, „Jak z Pięknej i Bestii”

Aktorka trzymała małą na rękach, a wszystkie oczy, a raczej obiektywy aparatów były skierowane właśnie na nią.

Malti Marie, nie mogę się doczekać, kiedy wrócę tu z tobą za 15 lat i zawstydzę cię przed twoimi przyjaciółmi, powiedział 30-letni Nick podczas przemówienia braci.

Nick i jego żona dotychczas ukrywali twarz swojego malucha za pomocą emotikonów w postach na Instagramie od czasu jej przybycia na świat w styczniu 2022 roku. Jednak teraz świat obiegły pierwsze zdjęcia Malti.

Tak wygląda Malti Chopra-Jonas

Mam już grubą skórę, kiedy ludzie o mnie mówią. Ale to takie bolesne, kiedy mówią o mojej córce. Mówię: „Trzymaj ją z dala od tego, wyznała niedawno Priyanka Chopra.

Priyanka Chopra pochwaliła się uroczym zdjęciem córki Malti

Zaś jeśli chodzi o Joe Jonasa i jego żonę Sophie Turner, para nigdy nie pokazuje swoich córeczek w mediach społecznościowych i nie przyprowadziła ich na ceremonię.

To choler*** przerażające, że dorośli, starzy mężczyźni robią zdjęcia dziecka bez ich pozwolenia, napisała jakiś czas temu w social mediach Sophie Turner.