Beyonce (36 l.) od lat nie udziela wywiadów. Nie chce, a pozycja królowej R&B pozwala jej np. na sesję dla Vogue’a i nie udzielenie ani słowa wywiadu.

Już bardziej wylewny okazuje się jej mąż, Jay Z (47 l.). Raper, który dostał najwięcej nominacji do Grammy 2018 udzielił wywiadu, który przejdzie do historii. Mężczyzna przyznaje się do zdrady.

Zobacz: Przykra prawda: Bey i Jay Z nie mają zielonego pojęcia o wychowaniu dzieci

Chcesz przeżyć, więc wchodzisz w taki tryb. Zamykasz się na emocje. Nawet te, których doznajesz przy kobiecie. Jesteś zamknięty, nie możesz sam zrozumieć siebie. W moim przypadku to bardzo głębokie. Z tego właśnie bierze się niewierność – mówi mężczyzna.

Raper nie zdradza oczywiście tożsamości kochanki, ale media spekulowały, że była nią Rachel Roy. Gdy armia Bey zaczęła masowo atakować projektantkę mody, pani Carter nie próbowała ich powstrzymać, natomiast w oświadczeniach Roy nie pojawiło się zapewnienie, że to nie ona była kochanką rapera.

Dalej Jay Z opowiada o terapii, którą przeszedł z żoną. Pomogło im wspólne nagrywanie muzyki. Początkowo mieli nagrać album wspólnie, ale skończyło się na Lemonade Bey i 4:44 Jaya Z.

Używaliśmy naszej muzyki jako terapii. Nadal mamy mnóstwo tych kawałków – mówi raper.

Najlepszym miejscem w huraganie jest jego środek. Najlepsze miejsce w centrum bólu. Tam właśnie byliśmy. Dużo rozmawialiśmy. Byłem niesamowicie dumny z jej muzyki, a ona z mojej. Wypracowaliśmy dla siebie ogromny szacunek. Bey jest wspaniała – mówi Jay Z.

Większość ludzi po prostu się rozchodzi. Jakaś połowa związków. Nie potrafią na siebie patrzeć. Najtrudniejszą rzeczą jest spojrzeć w oczy drugiej osoby i zobaczyć w nich ból, który sam sprawiłeś – macie dreszcze?

Zobacz: Wkurzony Jay Z zatrudnił wegańskiego kucharza, by gotował dla Beyonce

Pani Carter jest jeszcze silniejsza niż nam się wydawało. Ogromny szacunek dla tych dwoje za podjęcie skutecznej próby ratowania związku.

Przełom! Jay Z przyznaje się do zdrady!

Przełom! Jay Z przyznaje się do zdrady!

Przełom! Jay Z przyznaje się do zdrady!

Przełom! Jay Z przyznaje się do zdrady!

Przełom! Jay Z przyznaje się do zdrady!