Książę Harry stał się przy swej żonie bardzo poprawny. I nie chodzi tylko o ubiór czy fryzurę. Harry stał się poprawny także w kwestiach światopoglądowych i politycznych.

Książę Harry i Meghan Markle chcą mieć TYLKO dwójkę dzieci. Powód może zaskoczyć

Przy okazji nowego projektu księżnej Meghan, nowego numeru Vogue’a, w którym była aktorka przedstawia sylwetki inspirujących i odważnych kobiet, Harry również dorzucił swoje dwa grosze na ten temat. Mąż Meghan zaczął napominać odbiorców, by nie ulegali strereotypom i uprzedzeniom przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

W internecie pojawiły się komentarze sugerujące, że Harry powinien zacząć od siebie. Media i obserwatorzy wypominają księciu rasistowski komentarz. Służąc w wojsku Harry powiedział wtedy o swoim koledze „mały przyjaciel Pakistaniec”. Mało tego – w 2005 roku The Sun opublikował zdjęcie Harry’ego imprezującego ostro w koszuli z hitlerowską swastyką na ramieniu.

Książę William SKRYTYKOWAŁ Meghan i Harry’ego za to zachowanie

Po tym, jak książę ożenił się z Amerykanką, której matka jest ciemnoskóra, Harry zaczął uchodzić za propagatora tolerancji. Niestety, przeszłość potrafi czasem odbić się przykrą czkawką…

FORUM/Dominic Lipinski/Pool via REUTERS

 

FORUM/MEGA

FORUM/Backgrid