Meghan Markle musi ponownie mierzyć się z ogromną krytyką. Byli pracownicy oskarżyli ją o mobbing. Chociaż wydała oświadczenie i zaprzeczyła, pałac bada sprawę. Tymczasem głos zabrała przyjaciółka księżnej, Lindsay Roth – podzieliła się osobistymi zdjęciami i postem.

Pałac Buckingham ODPOWIADA Meghan Markle! „Jesteśmy bardzo zaniepokojeni zarzutami”

Przyjaciółka o Meghan Markle

Lindsay Roth zna Meghan jeszcze z college’u. Markle była druhną na jej ślubie w 2016 roku. Mówi się, że Lindsay może być też jedną z matek chrzestnych Archiego.

W związku z aferą, przyjaciółka postanowiła wypowiedzieć się na temat księżnej na swoim Instagramie. Dodała zdjęcia – jedno jeszcze z czasów szkolnych, drugie z przygotowań do ślubu.

Meg zawsze była życzliwa, dobroć ma dosłownie w kościach. Wiem, że to prawda po 22 latach bardzo bliskiej przyjaźni. Widziałam na własne oczy, jak traktuje swoich przyjaciół, ich rodziny i kolegów. ⁣Jeśli jedzie z Tobą na miejscu pasażera, to wiedz, że osłoni Cię swoją prawą rękę przy najmniejszym uderzeniu w geście miłości, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Jeśli masz konkretny cel, pomoże ci się tam dostać, a twoje pasje staną się jej pasjami. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał przyjemność poznać Meg – a mam nadzieję, że ją spotkasz – to zobaczysz altruistycznego, wspaniałomyślnego przyjaciela, którego mam szczęście mieć obok siebie – zaczęła.

Meghan Markle w rozmowie z Oprah MOCNO o pałacu: „Brał aktywny udział w utrwalaniu kłamstw na nasz temat”

Lindsay podkreśla, że Meghan mimo zostania żoną księcia, wciąż jest tą samą kobietą.

Ona jest zabawna. Uwielbia głośno się śmiać. I jest mądra. Jest kimś więcej niż tylko historią z okładki. ⁣Była tą kobietą, kiedy razem studiowałymy na Northwestern University. Była tą kobietą w Los Angeles, kiedy dni spędzała na przesłuchaniach. Była tą kobietą gdy mieszkała w Toronto jako Rachel Zane „W garniturach”. Była tą kobietą, zanim się zorientowałeś, że spotyka się z Harrym. Była tą kobietą po tym, jak wiedziałeś, że spotyka się z Harrym. Była tą kobietą, kiedy została księżną Sussex i nadal jest – bez wątpienia – tą samą kobietą do dziś.

Meghan Markle znów przyćmiła Eugenię ogłoszeniem ciąży. Reakcja księżniczki

Miło że stanęła w jej obronie?

Meghan i Harry na lotnisku

Meghan i Harry na lotnisku fot. Backgrid USA / Forum

Meghan Markle w samochodzie

Meghan Markle w samochodzie fot. Backgrid USA / Forum

Sonda

poll-violet

AFERA z Meghan Markle i mobbingowaniem pracowników - co myślisz?

1

Myślę, że to kłamstwa mające na celu jej zaszkodzić...

2
Meghan Markle chce skontaktować się z Bradem Pittem

W każdej plotce jest ziarnko prawdy. Bardzo dobrze, że Pałac zbada sprawę

3
Meghan Markle i Harry

Pracownicy na pewno mają rację!

Meghan Markle w swoim domu

Meghan Markle/fot. YouTube/ America’s Got Talent

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM