Kinga Korta była jedną z ulubionych bohaterek słynnej serii TVN „Żony Hollywood”. Piękna, bogata, wykształcona już podczas emisji show mówiła o tym, że chciałaby mieć dziecko. Marzyła o tym razem z mężem, Chetem. Dziś Kinga wychowuje 18-miesięcznego synka, Graysona i nie ukrywa, że jest ogromnie szczęśliwa z powodu macierzyństwa.

Kinga Korta pokazała TWARZ synka! Bardzo urósł

Korta przyleciała właśnie do Polski. Spędzi u nas dwa tygodnie, na początek odwiedziła Dzień dobry TVN. Podczas rozmowy mówiła o dziecku:

Nasze dziecko to nasz priorytet, świat kręci się wokół niego – powiedziała Kinga.

Kinga Korta pokazała wózek. Kosztuje majątek!

Korta zdradziła, że jej późne macierzyństwo w Stanach nie było komentowane. W tamtym społeczeństwie urodzenie dziecka w dojrzałym wieku jest dziś czymś zupełnie naturalnym:

Pytanie o późne macierzyństwo jest aż nietaktem w Ameryce – stwierdziła celebrytka. – Myślę, że to jest tak normalne – kobiety chcą robić karierę, edukują się, chcą się rozwijać, podróżują po świecie i zdecydowanie póxniej podejmują decyzję małżeństwa i macierzyństwa. Więc to wszystko się zmienia teraz – przypuszczam, że w Polsce też.

Kinga Korta nie zrezygnowała z TEGO przez całą ciążę!

Kinga Korta w studio telewizji śniadaniowej pojawiła się ubrana w jasny golf i białe spodnie. Do stylizacji dobrała zgrabne buty zdobione perełkami. Na szczęście zimom w Warszawie coraz bliżej do tych na zachodnim wybrzeżu Stanów, mamy więc nadzieję, że celebrytka nie zmarzła w drodze do telewizji!

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA