Quebonafide czyli Kuba Grabowski to polski raper oraz członek duetów Yochimu i Taconafide. Jest jednym z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce, a największy sukces osiągnął dzięki wydanemu z Taco Hemingwayem albumowi pt. „Soma 0,5 mg”, który rozszedł się w ponad 150 tys. ezgemplarzy. Jego najpopularniejsze utwory to „Candy”, „Bubbletea” oraz „Tamagotchi”.

Quebonafide wypuścił klip z Michałem Wiśniewskim. Ma nowy SZOKUJĄCY TATUAŻ

Quebonafide miał stłuczkę w centrum Warszawy. Rozbił swoją Teslę

We wtorek 20 czerwca około godziny 21:00 w samym centrum Warszawy, przy Rondzie Dmowskiego doszło do kolizji, w której rzekomo uczestniczył Quebonafide. Według relacji świadków i nagrania z kamer w zderzeniu uczestniczyły dwa auta – Tesla model 3, którą prowadził raper oraz Lexus CT. Jak poinformowano na profilu Miejski Reporter na Facebooku, Quebonafide miał przyznać się do spowodowania kolizji, a do zdarzenia doszło w skutek niezachowania ostrożności przy zmianie pasa ruchu. Zapewniono jednak, że nikomu nic się nie stało, a ucierpiały jedynie obydwa samochody:

Kolizja w centrum Warszawy z Quebonafide. Rozbita została Tesla. Do zdarzenia doszło przed godziną 21 na rondzie Dmowskiego. Kierujący teslą nie zachował szczególnej ostrożności i zderzył się z lexusem przy zmianie pasa ruchu. Kierowcy spisali oświadczenie. Z naszych ustaleń wynika, że raper przyznał się do spowodowania kolizji. Teslę prowadził raper Kuba Grabowski. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

 

OMG! Będzie film o Quebonafide (WIDEO)

pasekkozak