Quentin Tarantino zafundował kobiecie najdziwniejszy seks
Quentin Tarantino nie kryje swojej fascynacji stopami.
Ekscentryczny reżyser już wielokrotnie wypowiadał się na ich temat – kobiece stopy uważa za najseksowniejszą część ciała.
Pewna brunetka, która dała namówić się na seks bez zobowiązań z artystą, może potwierdzić jego fascynację.
W mailu do znajomych kobieta opowiedziała, że Tarantino zafundował jej “najdziwniejsze dziesięć minut jej życia\”.
Poznali się na imprezie W Beverly Hills. Wspomnieniem tamtego wieczoru jest kilka zdjęć z budki fotograficznej (poniżej) oraz opowieści kobiety.
Zgodziłam się, by ssał palce moich stóp, gdy się zadowalał. I tak zaczęło się najdziwniejsze dziesięć minut mojego życia. Prawdę mówiąc nie było tak źle. Nie musiałam nic robić (miły bonus, bo w łóżku jestem niewątpliwie najbardziej leniwą osobą, co niektórzy mogą potwierdzić), żadne płyny nie zostały wydzielone na mnie czy w okolicy moich stóp. Później poszliśmy spać. Następnego dnia znowu zadowolił się pieszcząc moje stopy, tym razem bez pozwolenia, co uznałam za dość niegrzeczne, później odwiózł mnie do mieszkania i na tym koniec.
gość, 30-06-11, 14:50 napisał(a):gość, 30-06-11, 07:53 napisał(a):ble ble ble-kompletnie nie rozumiem tego fetyszu:) ale cóż krzywdy tym nikomu nie robi. bleh mną wzdryga na samą myśl o ssaniu palców stóplepszy fetysz stóp… niż fetysz srania na siebie nawzajem. Jeśli kobieta ma śliczne, małe, zgrabne stópki z równymi paluszkami to nic tylko calować. Ale stopy to taka część ciała która rzadko jest ładna…. ze świecą szukać kobietki z ladnymi stopami. Teraz zbliża się lato… więc kobiety raczą nas swoimi ohydnymi długimi krzywymi i powyginanymi paluchami…wystających z butów..tragediaTy masz jakis problem z tymi stopami….
Od początku wiedziałem, że Tarantino ma fetysz stóp ( tak jak ja ;D ). W Pulp Fiction co spojrzysz to stopy i stopy 😀
gość, 30-06-11, 02:17 napisał(a):Myślałam, że tylko ja mam takie walnięcia. Ja znowu często wyobrażam sobie, że jestem mężczyzną któremu dziewczyna robi loda albo gejem który atakuje z nienacka młodego chłopaka. Seks z piękną kobietą z penisem albo transwestytą też mnie rajcuje ;)na pewno wiele osob się z Tobą zgodzi 😀 niby normalnie chodze z chłopakiem. Ale marzę o spróbowaniu tego z dziewczyną. MArze o tym by choć raz zamienić sie w faceta, posiadać penisa… poczuć jak to jest byc w kobiecie… swojemu chłopakowi też z chęcią bym załadowała.. 😀 nie jesteś sama hehee
gość, 30-06-11, 12:47 napisał(a):jaka suu ka pier dolnięta jak bambus!!!!!!!!!!!!!!! o takich rzeczach się nie mówi po co z nim szła???????????????????Nie spinaj się tak człowieku! To popatrz, jak faceci się przechwalają na temat kobiet! I co, lepsi są? Banda pajaców.
No i? Idiotka…
Historia ani mnie nie dziwi, ani nie oburza, bo każdy ma prawo do swoich prywatnych łóżkowych fantazji i o ile nie robi nikomu krzywdy i nie jest to jakiś superhardkor, to nic nikomu do tego. Dziwi i oburza mnie za to postawa tej kobiety. Jak można o takich rzeczach opowiadać publicznie? Nie zrobiła tym złej prasy Quentinowi tylko sobie, bo w jakim świetle ją to stawia? Idzie do łóżka z przypadkowo poznanym facetem, jak można wywnioskować z jej słów, tylko dlatego, że jest sławny (napisała, że nie było tak źle, czyli nie zakochała się w nim szaleńczo, nie oczekiwała niczego specjalnego, tylko chciała to odbębnić, żeby potem móc podać szczegóły), a potem opisuje to w mailu do znajomych i sprzedaje do mediów. Super.
Myślałam, że tylko ja mam takie walnięcia. Ja znowu często wyobrażam sobie, że jestem mężczyzną któremu dziewczyna robi loda albo gejem który atakuje z nienacka młodego chłopaka. Seks z piękną kobietą z penisem albo transwestytą też mnie rajcuje 😉
Filmy robi genialne…a o tym co przeczytałam wyżej po prostu nic nie powiem ;p
gość, 30-06-11, 07:53 napisał(a):ble ble ble-kompletnie nie rozumiem tego fetyszu:) ale cóż krzywdy tym nikomu nie robi. bleh mną wzdryga na samą myśl o ssaniu palców stóplepszy fetysz stóp… niż fetysz srania na siebie nawzajem. Jeśli kobieta ma śliczne, małe, zgrabne stópki z równymi paluszkami to nic tylko calować. Ale stopy to taka część ciała która rzadko jest ładna…. ze świecą szukać kobietki z ladnymi stopami. Teraz zbliża się lato… więc kobiety raczą nas swoimi ohydnymi długimi krzywymi i powyginanymi paluchami…wystających z butów..tragedia
Tarantino już w latach 90. mówił, że jest fetyszystą kobiecych stóp. I rozpływał się w zachwytach nad stopami Umy Thurman.
sprawy łóżkowe to intymna i najbardziej osobista sprawa każdego uprawiającego seks człowieka. Każdy ma swoje upodobania i sposoby… mniej lub bardziej dziwaczne. O tym sie nie mówi. Ta ciemna szmata chyba o tym nie wie…. najlepiej opowiedzieć wszystko za grube pieniądze. Tarantino szałem nie jest…ale ja bym jej syr całować nie chciał
lepsze stopy niż wiązanie, jak dla mnie.
okropnosc!
az mi sie zle zrobilo ;-(
jaka suu ka pier dolnięta jak bambus!!!!!!!!!!!!!!! o takich rzeczach się nie mówi po co z nim szła???????????????????
gość, 30-06-11, 02:17 napisał(a):Myślałam, że tylko ja mam takie walnięcia. Ja znowu często wyobrażam sobie, że jestem mężczyzną któremu dziewczyna robi loda albo gejem który atakuje z nienacka młodego chłopaka. Seks z piękną kobietą z penisem albo transwestytą też mnie rajcuje ;)Oglądasz stanowczo za dużo mangi.
mój facet też ssa moje stopy ale na szczęście robi eż inne rzeczy 🙂
co za głupia krowa, to pewnie największe osiągnięcie w jej życiu :/
ZUCH CHLOPAK!
ble ble ble-kompletnie nie rozumiem tego fetyszu:) ale cóż krzywdy tym nikomu nie robi. bleh mną wzdryga na samą myśl o ssaniu palców stóp
oj wiem cos o tym,o stopach znaczy sie 🙂
I tak jest zajebisty:)