Bobbie Brown (nie mylić z Bobbi Brown) – blondynka, która w latach. 90. zabłysnęła w teledysku Cherry Pie grupy Warrant. Teraz wydała biografię…

Co może pisać taka dziewczyna o swojej „karierze”? Na przykład to, że ma za sobą jednorazową łóżkową przygodę z Leonardo DiCaprio.

Teraz Bobbie ma 44 lata – gdy poznała Leo, on miał 21, ona 26.
Pewnej nocy w Hollywood spotkałam Leonardo DiCaprio, 21-latka z twarzą dzicka, który właśnie wystąpił w „The Basketball Diaries” – pisze Brown. – Znałam go z kubów, zawsze podchodził do mnie i mówił: Kiedyś będziesz moją dziewczyną”. Ale ja byłam z Tommym Lee, a on był dla mnie za młody. Byłam o pięć lat starsza od niego.

W tym czasie Bobbie mieszkała z perkusistą i jej córką z poprzedniego związku. I chociaż seks z Tommym był dla niej „nieziemski”, ich związek skończył się, a ona zaczęła leczyć się z uzależnienia od kokainy.

– Po rozstaniu pie*rzyłam się z kim popadnie. Ze złości – wyjaśnia Brown.

Leo też wykorzystał okazję. Brown tak opisuje spędzoną z nim noc:

Zanim do czegokolwiek doszło, włączył muzykę i zaczął śpiewać piosenkę TLC, Waterfalls. To było dziwne – w ogóle na to nie leciałam.

Kiedy opuściłam mu spodnie… o rany! Dopiero co rozstałam się z Tommym Lee, ale Leo był wielki. Niestety, seks był nieco niezręczny i krótko się potem spotykaliśmy…

Możliwe, że jego performance od tego czasu nieco się poprawił. Aktor trenował na wielu, wielu modelkach.

Scena z komedii We’re the Millers – tak mógł wyglądać „wykon” Leo:

Do tej pory Bobbie Brown była znana z tego, że wystapiła w teledysku do piosenki Cherry Pie zespołu Warrant. Teraz do listy „osiągnięć” doszedł też seks z Leonardo DiCaprio.

W latach 90. DiCaprio podrywał na TLC

W latach 90. DiCaprio podrywał na TLC