Historia wrednej licealistki Reginy George i jej świty spodobała się wielu nastolatkom. Chyba nikt nie podejrzewał, że film „Wredne dziewczyny” z Rachel McAdams, Lindsay Lohan, Lacey Chabert i Amandą Seyfried odniesie tak wielki sukces. Spora część osób obejrzała film po kilka lub kilkanaście razy i do dziś pamięta kultowe teksty.

Lindsay Lohan po długiej przerwie powraca do muzyki

Rachel McAdams znów chciałaby zagrać Reginę George!

A jak odtwórczyni głównej roli wspomina produkcję? Jak przyznała, nie spodziewała się, że „Wredne dziewczyny” staną się tak popularnym filmem. Dodała też, że ma nadzieję, że ta produkcja przyniosła widzom więcej dobrego niż złego.

To naprawdę dziwne. Jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią tego, co się tak rozeszło. Nigdy bym o tym nie pomyślała. To nadal jest dziwne i surrealistyczne. Miejmy nadzieję, że „Wredne dziewczyny” pomogły dziewczętom być dla siebie milszymi, a nie na odwrót – powiedziała.

Okazuje się, że Rachel McAdams po 16 latach od premiery filmu, chętnie ponownie pojawiła się na planie i znów wcieliła się w Reginę George!

Byłoby fajnie wcielić się w Reginę George w późniejszym życiu i zobaczyć, dokąd ją zaprowadziło – powiedziała w rozmowie z J Stevensem.

Dodała też, że wszelkie rozmowy ewentualnego powrotu na plan były prowadzone, jedynie w ramach żartu, ale nigdy na poważnie. No cóż, szkoda, ale być może z czasem usłyszymy, że „Wredne dziewczyny” wracają na ekrany.

ZOBACZ TEŻ:

Hannah Montana POWRACA? Miley Cyrus i Emily Osment razem na ekranie

Plan filmu "Wredne dziewczyny"

„Wredne dziewczyny”/fot. FORUM

Plan filmu "Wredne dziewczyny"

„Wredne dziewczyny”/fot. FORUM