Świetlana kariera Miley Cyrus (27 l.) rozpoczęła się od występów w popularnym wśród nastolatków serialu Hannah Montana, który pokazywał życie zwykłej nastolatki i jej alter ego, wielkie gwiazdy muzyki pop. Miley po zakończeniu show przeszła ogromną metamorfozę z poukładanej gwiazdki Dineya w prawdziwą seksbombę.

Miley Cyrus już ustawiła sobie chłopaka? Cody Simpson DOSŁOWNIE nosi ją na rękach

Miley Cyrus i Emily Osment powracają

Miley podczas panującej epidemii koronawirusa postanowiła rozerwać swoich obserwatorów i wyszła z propozycją nagrywania mini show – „BRIGHT MINDED: Live With Miley”, w którym od poniedziałku do piątku zaprasza innych gości i rozmawia z nimi na przeróżne tematy.

Show okazało się ogromnym sukcesem, a fani wyczekują kolejnych odcinków, dzięki którym mogą bliżej poznać ulubioną artystkę.

Miley Cyrus KOSZMARNIE wspomina Hannah Montana?

Miley postanowiła powrócić wspomnieniami do początków swojej kariery i zaprosiła jako gościa Emily Osment, serialową Lilly. Obie wspominały czas spędzony z Disney Channel, przypominając sobie stare sesje zdjęciowe i sceny z Hannah Montana. Cyrus świetnie przygotowała się do rozmowy, miała nawet stare zdjęcia z których obie mogły się pośmiać.

Na ekranie i poza nim jest najlepszą przyjaciółką – powiedziała Miley o Osment

Obie przyznały, że dorastanie podczas nagrywania Hanny Montany nie zawsze było proste, a czasami dzień na planie znacznie się przedłużał, co wymagało od nich dużego skupienia i mobilizacji.

Cyrus wyznała również, że podczas kręcenia jednego z odcinków wypadły jej mleczne zęby, przez co gdy się uśmiechała, wyglądała jakby nie miała ich wcale. Jej mama Tish, musiała załatwić w tym czasie dla córki sztuczne uzębienie. Jak widać praca na planie wiąże się z wieloma wyzwaniami.