Radosław Liszewski założyciel i wokalista zespołu Weekend przez wiele lat zdobył ogromny majątek jak wiele gwiazd disco polo m.in. Zenon Martyniuk.

Największa gwiazda disco-polo lat 90. ma RAKA!

Radosław Liszewski sprzedaje swoją posiadłość

Radosław Liszewski razem z żoną Dorotą mieszkał w pięknej willi w Sejnach na Suwalszczyźnie. Para ma także dwóch synów: 27-letniego Norberta i młodszego o 6 lat Jakuba. Z czasem małżeństwo postanowiło się przeprowadzić pod Warszawę ze względu na karierę Liszewskiego i zakupiło dom na obrzeżach stolicy.

NIE ŻYJE gwiazda disco polo! „Taka młoda i piękna i ten jest głos…”

Jakiś czas temu Radosław Liszewski razem z żoną wystawili posiadłość w Sejnach na sprzedaż. Niestety z powodu zbyt wysokiej ceny nie było chętnych do zakupu willi. Dom wystawiono za 2,2 mln zł, a teraz jest już za 1 950 000 zł.

Fot. Otodom/screen

Willa położona nad jeziorem Sejny liczy ponad 180 m2. Ma cztery sypialnie, dwie łazienki oraz przestronny salon połączony z kuchnią. W wolnych chwilach można cieszyć się z sauny, siłowni oraz studia nagraniowego.

Fot. Otodom/screen

Fot. Otodom/screen

Do tego przy posiadłości jest piękny sad, szklarnia oraz ogródek warzywny. Mimo tego cena dla wielu jest zbyt wysoka.

Prócz sielskich na sadzeń ogrodowych, bogatych zarówno w drzewa owocowe jak i ozdobne oraz licznych urokliwych pagórków, na działce znajduje się również: altana będący miejscem ogrodowych spotkań z przestrzenią na grilla, sauna, 2 budynki gospodarcze oraz zadaszony, przestronny garaż na trzy auta o łącznej powierzchni 100m2 – czytamy na stronie Oto Dom.

Zenek Martyniuk o tych, którzy krytykują disco polo

Fot. Otodom/screen

Fot. Otodom/screen

Fot. Otodom/screen

Fot. Otodom/screen

Fot. Otodom/screen

Fot. Otodom/screen

Fot. Instagram