Shazza, czyli Marlena Magdalena Pańkowska to jedna z największych gwiazd w latach 80. i 90. Znana z takich przebojów, jak „Egipskie noce” czy „Bierz, co chcesz”. 

Kto JĄ pamięta? SHAZZA skończyła 50 lat, a jej FIGURA… (ZDJĘCIA)

Shazza ma nowotwór

Niestety podczas jej ostatniego wystąpienia w programie „Pytanie na śniadanie” przekazała fanom bardzo złe wieści – bowiem Shazza od kilku lat walczy z chorobą nowotworową, o której dowiedziała się podczas rutynowych badań kontrolnych. Obecnie przechodzi przez terapię, ale stara się pracować i tworzyć muzykę:

To nie jest tak, że się kładę, nic nie robię. Mam nadzieję, że terapia pomoże. Jestem pod wspaniałą opieką. Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie do niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji 30-lecia – zapowiedziała Shazza.

Szwed i Shazza w Tańcu z gwiazdami

U gwiazdy disco-polo zdiagnozowano chłoniaka po zrobieniu rezonansu magnetycznego:

Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze— powiedziała.

Shazza, królowa disco polo, powraca! [VIDEO]

Shazza, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Shazza, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, Opole 2001 Fot. ProÒczyk/AKPA

Fot. ProÒczyk/AKPA