Rafał Maserak zabrał dziecko na spacer. Przy okazji pokazał WÓZEK syna

Rafał Maserak/fot. Instagram/rmaserak Rafał Maserak/fot. Instagram/rmaserak

Na początku marca Rafał Maserak (36 l.) powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Niedługo po urodzinach Leonarda ogłoszono kwarantannę, w związku z czym tancerz miał więcej czasu dla dziecka, bo zawieszono program “Taniec z Gwiazdami”.

Maserak pokazał UROCZE zdjęcie z synem. „A my przytulamy się”

Rafał Maserak pokazał wózek syna

Rodzice na pewno cieszą się, że są teraz cały czas z synem, jednak pewnie nie tak sobie wyobrażali pierwsze miesiące po jego narodzinach. Maserak z partnerką i dzieckiem większość czasu musieli spędzać w domowym zaciszu – oczywiście z powodu kwarantanny.

Tancerz niedawno informował, że udało mu się jednak zabrać rodzinę i wyjechać pod Warszawę, by pospacerować chociaż 30 minut, jak zalecił im lekarz i położna. Teraz mają większą swobodę i udali się na spacer do parku.

Nareszcie! W końcu możemy iść na legalny spacer z synkiem do parku. To wyjątkowa chwila w naszej wspólnej codzienności, bo Leo urodził się kilka dni przed ogłoszeniem kwarantanny! – napisał Rafał Maserak.

Przy okazji możemy zobaczyć, jaki wózek sprawił Leonardowi. Tancerz i jego partnerka zdecydowali się na markę Cybex, którą upodobali sobie celebryci. Maserak wybrał dla syna model Priam w kolorze khaki. Cena takiego wózka to ok 5,5 tysiąca złotych.

https://www.instagram.com/p/B_Nf11fnBsa/

ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Warnke pokazała wózek! Zachęca przy okazji do pozostania w domu

Marina z Liamem w Zakopanem – taki WÓZEK miała sama Kylie Jenner!

Agnieszka Kaczorowska pokazała WÓZEK. Teraz na ulicy nie da się jej nie zauważyć

https://www.instagram.com/p/B-Kq037A_0W/

https://www.instagram.com/p/B_c-PwtgdaB/

   

Monika Tatara - Redaktor

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ależ wielka gondola, może na zimę dobry ale chyba nie na lato, mój x-lander o wiele lepiej wygląda i jest praktyczniejszy

Ten wózek, to zupełnie nie mój kolor. Mojego Pawełka wożę w turkusowym wózku Frontera. Z racji, że jest to dwa w jednym to będzie nam bardzo długo towarzyszył 😉