Katarzyna Warnke (43 l.) 6 miesiący temu została mamą. Aktorka podobno urodziła córkę, mimo że nigdy nie potwierdziła tej informacji. Kasia po ciąży bardzo szybko stanęła na nogi – już kilkanaście dni po porodzie pojawiła się w Gdyni na Festiwalu Filmowym. Z kolei w grudniu spakowała z Piotrem Stramowskim i córką walizki i poleciała na zimowy relaks na Florydę.

Wózek Katarzyny Warnke

Piotr Stramowski o NUDZIE w związku: „To czego zawsze w życiu się bałem, to nudy”

Kasia i Piotr są obecnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Dlatego postanowili nie budować kariery na dziecku. Nie wstawiają słodkich zdjęć z córeczką i nie bawią się w poradnik dla młodych rodziców.

Dzisiaj aktorka w słusznej sprawie wstawiła po raz pierwszy zdjęcie z wózkiem i zaapelowała o pozostanie w domu na czas pandemii.

Oto ja na spacerze kilka dni temu, witająca wiosnę I chciałam Wam powiedzieć, że w byciu mamą kocham spacery z moją Spacerówką najbardziej. To wspólne bycie w ciszy, odzyskiwanie równowagi i przestrzeń, którą moja Spacerówka, jak się okazało, kocha najbardziej – zdradza Warnke. 

Dodaje, że robienie zapasów w domu i wykupowania papierów toaletowych nie jest paniką, a rozsądkiem:

Chcę jeszcze dodać, że zrobienie większych zakupów i pozostanie w domu w najbliższym czasie to nie panika, jak niektórzy z pogardą i wyższością ogłaszają, tylko rozsądek i myślenie społecznie zaangażowane. Bo chodzi o to, żeby jak najmniej osób zachorowało, a nie tylko, żebym JA był/była OK. To, co nas teraz spotyka, sprawdzi nas na każdym polu i w naszych mikro światach i w myśleniu makro – tłumaczy aktorka.

Kasia Warnke pisze o powrocie do formy po ciąży

Kasia zamierza wykorzystać ten czas na czytanie, gotowanie, jogę, filmy i rozmowy z najbliższymi, a także na skupienie się, relaks i proste życie. 

 Mam nadzieję, że przyniesie nam dużo cennych chwil ta kwarantanna.  Tego sobie i Wam życzę. A moja Spacerówka wystawiona na balkon.  Taki mini spacerek – napisała Warnke. 

View this post on Instagram

Ej😉 Oto ja na spacerze kilka dni temu, witająca wiosnę😂 I chciałam Wam powiedzieć, że w byciu mamą kocham spacery z moją Spacerówką najbardziej. To wspólne bycie w ciszy, odzyskiwanie równowagi i przestrzeń, którą moja Spacerówka, jak się okazało, kocha najbardziej❤️ Chcę jeszcze dodać, że zrobienie większych zakupów i pozostanie w domu w najbliższym czasie to nie panika, jak niektórzy z pogardą i wyższością ogłaszają, tylko rozsądek i myślenie społecznie zaangażowane. Bo chodzi o to, żeby jak najmniej osób zachorowało, a nie tylko, żebym JA był/była OK. To, co nas teraz spotyka, sprawdzi nas na każdym polu i w naszych mikro światach i w myśleniu makro. To dla mnie osobiście w sumie dobry czas: dobry na czytanie, gotowanie, jogę, filmy i rozmowy z najbliższymi. Na skupienie. Na relaks. Na prostotę życia. Mam nadzieję, że przyniesie nam dużo cennych chwil ta kwarantanna🤗 Tego sobie i Wam życzę. A moja Spacerówka wystawiona na balkon. 🙋‍♀️ Taki mini spacerek😉 #staycool #stayhome #takeitseriously #takeiteasy #wiosnapanie @easywalkerpolska

A post shared by Kasia Warnke (@kasiawarnke) on

Kasia Warnke oznaczyła markę spacerówki, więc jak się można domyślić, dostała ją za darmo albo za połowę ceny. Wózek jest ze sklepu „Easywalker.pl”. Spacerówka aktorki kosztuje około 3 tysiące złotych.

Katarzyna Warnke zmieniła fryzurę. Wygląda obłędnie!