Rafał Maślak, który jest jurorem w show Polsatu Supermodelka Plus Size, dobrze wie, co to znaczy przełamać się i spróbować w życiu wielkiej zmiany.

Supermodelka Plus Size: Czy brwi mogą być przeszkodą w drodze do kariery?

Wczoraj mister Polski wrzucił na swój instagramowy profil zdjęcie zrobione 7 lat temu. Chudy, mizerny, blady. Na pierwszy rzut oka widać, że brakowało mu pewności siebie.

Obok Maślak 2017 – świetna sylwetka, dobrze skrojony garnitur, fryzura, która dodaje urody.

Rafał opisuje swoją przemianę:

Ostatnio znalazłem swoje zdjęcie ze ślubu mojego brata sprzed 7 lat. Pierwsza reakcja – śmiech i niedowierzanie 😅 Jak ja wyglądałem!!! Jak mogłem założyć na siebie garnitur kilka, jeśli nie kilkanaście rozmiarów za duży. Ale nie wygląd a to jakim byłem wtedy chłopakiem dało mi najbardziej do myślenia… Bałem się wychodzić do ludzi. Bałem się, że będę krytykowany. Zastanawiałem i martwiłem na zapas co na mój temat powiedzą i pomyślą inni… 🤔 – wspomina mister.

Po czym pisze:

Moja niska samoocena i cherlawy wygląd był wynikiem choroby, przez którą schudłem 20 kg. Dzięki wielomiesięcznemu leczeniu udało mi się pokonać skutki nadczynności tarczycy. Nie było łatwo, nie było przyjemnie, ale się nie poddawałem. Kiedy w końcu – po części – udało się wygrać z chorobą, uzmysłowiłem sobie jedno: nie chciałem dłużej być chłopcem, który żyje w ciągłym strachu, zamyka się w domu i żyje z dnia na dzień. Bez pasji, marzeń… To właśnie wtedy po raz pierwszy znalazłem w sobie odwagę, żeby żyć pełną piersią i realizować cele – tłumaczy.

Gojdź do Maślaka: Rafałku, Kochanie następnym razem dam nóżkę do pocałowania…

W końcu opisuje ostatnie lata:

Spakowałem walizkę i z duszą na ramieniu ruszyłem w kierunku stolicy. To był jeden z najważniejszych, ale też najtrudniejszych kroków w moim życiu. Świat, tak odmienny od życia w małej wsi i pracy w fabryce tubek, z jednej strony mnie przerażał, z drugiej interesował.
Przez ostatnie trzy lata moje życie zmieniło się diametralnie. Były wzloty i upadki, ale dziś śmiało mogę powiedzieć, że wygrałem! I podobnie jak kiedyś, tak i teraz, od realizacji kolejnego celu dzieli mnie tylko ten JEDEN MAŁY KROK DO PRZODU!
Dziś, obserwując uczestniczki programu @supermodelkapolsat , zauważam, że wiele z nich miało podobne podejście do życia jak ja kilka lat temu. Ale, na szczęście, znalazły w sobie odwagę, aby zrobić pierwszy krok. Postanowiły zmienić swoje życie, przełamać się i pokazać wszystkim, że są najlepsze, choć inni sadzą i mówią inaczej! Spełniają marzenia i nie boją się tego!!! 😀👏🥂🍾
– kończy swój wpis Maślak.

Brawo! To się nazywa inspiracja.

Ostatnio znalazłem swoje zdjęcie ze ślubu mojego brata sprzed 7 lat. Pierwsza reakcja – śmiech i niedowierzanie 😅 Jak ja wyglądałem!!! Jak mogłem założyć na siebie garnitur kilka, jeśli nie kilkanaście rozmiarów za duży. Ale nie wygląd a to jakim byłem wtedy chłopakiem dało mi najbardziej do myślenia… Bałem się wychodzić do ludzi. Bałem się, że będę krytykowany. Zastanawiałem i martwiłem na zapas co na mój temat powiedzą i pomyślą inni… 🤔 Moja niska samoocena i cherlawy wygląd był wynikiem choroby, przez którą schudłem 20 kg. Dzięki wielomiesięcznemu leczeniu udało mi się pokonać skutki nadczynności tarczycy. Nie było łatwo, nie było przyjemnie, ale się nie poddawałem. Kiedy w końcu – po części – udało się wygrać z chorobą, uzmysłowiłem sobie jedno: nie chciałem dłużej być chłopcem, który żyje w ciągłym strachu, zamyka się w domu i żyje z dnia na dzień. Bez pasji, marzeń… To właśnie wtedy po raz pierwszy znalazłem w sobie odwagę, żeby żyć pełną piersią i realizować cele.  Spakowałem walizkę i z duszą na ramieniu ruszyłem w kierunku stolicy. To był jeden z najważniejszych, ale też najtrudniejszych kroków w moim życiu. Świat, tak odmienny od życia w małej wsi i pracy w fabryce tubek, z jednej strony mnie przerażał, z drugiej interesował.  Przez ostatnie trzy lata moje życie zmieniło się diametralnie. Były wzloty i upadki, ale dziś śmiało mogę powiedzieć, że wygrałem! I podobnie jak kiedyś, tak i teraz, od realizacji kolejnego celu dzieli mnie tylko ten JEDEN MAŁY KROK DO PRZODU!  Dziś, obserwując uczestniczki programu @supermodelkapolsat , zauważam, że wiele z nich miało podobne podejście do życia jak ja kilka lat temu. Ale, na szczęście, znalazły w sobie odwagę, aby zrobić pierwszy krok. Postanowiły zmienić swoje życie, przełamać się i pokazać wszystkim, że są najlepsze, choć inni sadzą i mówią inaczej! Spełniają marzenia i nie boją się tego!!! 😀👏🥂🍾

Post udostępniony przez Snapchat👻rafalmaslak89 (@rafalmaslak)