Kamila Nicpoń po czterech latach związku wyszła za mąż za Rafała Maślaka. Mister oświadczył się partnerce półtora roku temu na Zanzibarze. Kamila pochwaliła się przepięknym pierścionkiem za prawie 13 tys. zł. Pobrali się na początku sierpnia ubiegłego roku.

Wesele odbyło się 50 km od Warszawy, gdzie było zaproszonych ponad 200 osób m.in. Marcelina Zawadzka, z którą teraz Rafał tańczy w programie „Dance, Dance, Dance„, Antek Królikowski z Julią Wieniawą oraz Macademian Girl.

Wyświetl ten post na Instagramie.

3 msc ❤️ I czy coś się po ślubie zmieniło? Mam wrażenie jakby zaczęło się wszystko od początku 😍❤️ tyle tylko, że znamy się o niebo lepiej ❤️ Ogrom podziękowań dla: @palac_zdunowo ❤️ musicie koniecznie odwiedzić to miejsce, chociażby na obiad 😍 @annkateweddings ❤️ najlepsze wedding plennerki na świecie @piechota_magdalena ❤️ zdjęcia mówią same za siebie 🔝 @laurellefashion za najpiękniejsze suknie na świecie 😍 @welcometothejunglescenography ❤️ dekoracje kwiatowe jak w filmach Disneya @soapbubblewedding ❤️najpiękniejsze zaproszenia i papeteria ślubna! @samo_sedno_cover_band❤️ dzięki Wam tańczyliśmy do białego rana ☺️ @viola_ostolska ❤️Najpiękniejsze włosy ❤️ @wowideas_pl ❤️ magiczne drzewka @rent_design ❤️ stylowe krzesła @blazejbiurkowski ❤️ oświetlenie 🔝 @primamodashoes ❤️ za najbardziej wygodne buty ślubne! ❤️

Post udostępniony przez Kamila (Nicpoń) Maślak💋 (@maslak_kamila)

Kamila Nicpoń – wiek

Rafał Maślak

scena z: Rafał Maślak, Kamila Nicpoń, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Kamila Nicpoń ma 27 lat. Pochodzi z Leszna w województwie Wielkopolskim.

Kamila Nicpoń: kim jest?

Ukończyła studia biologiczne w Zielonej Górze. Obecnie prowadzi razem ze swoim mężem, Rafałem Maślakiem salon kosmetyczny, gdzie pracuje jako stylistka paznokci.

Kamila Nicpoń Instagram

Po tym, jak sławny mister zaczął pokazywać się publicznie ze swoją dziewczyną. Kamila zaczęła wstawiać zdjęcia z Rafałem Maślakiem. Dzięki temu jej profil stał się dość popularny. Obserwuje ją już prawie 34 tys. ludzi. Spokojnie dorównuje nie jednej influencerce. Głównie Kamila na swoim profilu prezentuje paznokcie, które sama wykonała.

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak: gdzie się poznali?

Odpowiedź chyba nie powinna zdziwić. Jak wiadomo Rafał i Kamila mogą pochwalić się nienagannym wyglądem. Para poznała się na planie teledysku disco-polo.

Żona Rafała Maślaka w 2014 roku próbowała też swoich sił podczas konkursu Miss Wielkopolski.

Kamila Nicpoń Kamila Nicpoń
Kamila Nicpoń