Rafalala nie tylko budzi kontrowersje przez to, że jest transseksualistą, ale przez jej rozboje. Rok temu kobieta zwyzywała i oblała kawą dziewczynkę, która rzekomo miała śmiać się z jej wyglądu. Sprawa trafiła na policję.

Rafalala groził nastolatce, że powybija jej zęby?

Rafalala zatrzymana

Teraz znowu o sobie przypomniała. W niedzielę w Sopocie celebrytka została zatrzymana przez policję. Jak podaje  Trójmiasto.pl, została zatrzymana za rozbój połączony z groźbą użycia broni. Rafalala z kolegą mieli poznać z ogłoszenia w Internecie mężczyznę, z którym spotkali się w mieszkaniu. Tam doszło do kłótni pomiędzy nimi. Nowo poznanemu koledze zabrano portfel.

Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby
– powiedziała dla serwisu „Trójmiasto.pl” Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Rafalala, czyli Rafał Z. i jego kolega usłyszeli zarzuty dokonania rozboju, jednak nie przyznali się do winy. Prokuratura złożyła wniosek do sądu o ich trzymiesięczne aresztowanie. Grozi im 12 lat pozbawienia wolności.

Awantura w centrum handlowym – w roli głównej Rafalala! Jest nagranie

Jedna z zatrzymanych dostała tylko dozór policyjny ze względu na fakt, iż ma ona przechodzić aktualnie leczenie. Natomiast Prokurator już zapowiedział, że zaskarży ten wyrok, gdyż jej zdaniem obie osoby powinny zostać aresztowane.