Rafalala swoją medialną karierę zaczęła od ostrej reakcji na homofobiczne zaczepki Artura Zawiszy. Fragment programu, w którym oblewa mężczyznę wodą, wywołał burzę w Internecie. Później celebrytka zaprzyjaźniła się z Izabelą Kisio-Skorupą, matką aktorki Aleksandry Kisio. Wojna między paniami toczyła się głównie na portalach społecznościowych.

Dziś kolejny raz zachowanie gwiazdki poruszyło internautów. Rafalala zaatakowała na ulicy małą dziewczynkę, która rzekomo miała naśmiewać się z tego, że celebrytka jest osobą transpłciową. Wszystko nagrała, a filmikiem pochwaliła się na swoim profilu.

Awantura w centrum handlowym – w roli głównej Rafalala! Jest nagranie

Na wideo kobieta krzyczy na przerażone dziecko, grozi mu i oblewa kawą. Dziewczynka jest zszokowana i bliska płaczu.

O sprawie wypowiedziała się Karolina Korwin-Piotrowska. W długim facebookowym poście stwierdziła, że raczej nie tak powinna wyglądać walka o tolerancję:

– Ponad 40 wiadomości w ciągu kilkunastu minut. Szok. To przeraża. TAK się buduje tolerancje? Szacunek? Serio? W taki potwornie chamski sposób? Rzucając k… jako przecinek i dopuszczając się przemocy słownej i fizycznej na ulicy wobec nieletniej? Tak się buduje jeszcze większa nietolerancję i wrzuca kamyk do ogródka homofobów. To jest zrobione jak na zamówienie tych, którzy mówią, ze inność wszelka trzeba tępić. No to mamy. Można jedynie mieć nadzieje, ze ta dziewczynka ma rodziców, którzy tego nie zostawia i pójdą do prawników i pójdą z tym tez jak najszybciej na policje i do prokuratury.

– zauważyła dziennikarka

Zaznaczyła także, że każdego rodzaju agresja – nawet ta w pozornie słusznej sprawie – jest niedopuszczalna i może prowadzić do tragedii:

– Może zamiast zamykać opozycje ktoś zajmie się właśnie tym. Bo za chwile się okaże, ze mozna bezkarnie bić ludzi, dzieci na ulicy. Nie tykać tego? Jak długo pozwalać na bezkarność w imię „tolerancji”? Można tez mieć nadzieje, ze tego dziecka nie spotka żaden hejt, który ja poniży jeszcze gorzej i spowoduje tragedie. Potrzebujemy kolejnych tragedii? Tak, tego nam trzeba? Wszystko bo ludzie boja się tykać niektórych? Bo niektórym wolno wszystko? Nie pojmuje. Nie ogarniam tego. Ktoś ogarnia?

Rafalala pobiła homoseksualistę w galerii handlowej (VIDEO)

Co sądzicie o zachowaniu Rafalali? Jest nieobliczalna?

Zamieszczamy filmik z zarejestrowanym zdarzeniem. Ostrzegamy – sceny są pełne agresji.

Szok! Rafalala NAPADŁA dziewczynkę na ulicy!

Szok! Rafalala NAPADŁA dziewczynkę na ulicy!