Kate Middleton (37 l.) wraz ze swoim ukochanym mężem Księciem Williamem (36 l.) przybyli z wizytą do Szkocji. Wczoraj 29 stycznia z samego rana odwiedzili miejscowość Dundee, aby spotkać się z Brytyjczykami przed muzeum V&A Museum, którego księżna Kate jest patronką.

Kate w obcisłej sukience! W tej stylizacji oddała hołd księżnej Dianie

Podczas oficjalnego spotkania księżna Kate miała na sobie przepiękną kreację w kratę od Alexandra McQueena. Dobrała do tego czarne dodatki: szpilki z firmy Tod, skórzaną torebkę marki Manu Altelier, oraz delikatne, zamszowe rękawiczki. Internauci zwrócili uwagę również na piękne szafirowe kolczyki Kate Middleton, który kryły pewien niewinny sekret – szczegóły TUTAJ.

Dla rodziny królewskiej bardzo ważne są spotkania z Brytyjczykami. Jak zwykle, podczas takiego wydarzenia pojawiło się mnóstwo fanów, którzy pragnęli zobaczyć księżną Kate i księcia Williama. Mieszkańcy Dundee mieli okazję powitać ich osobiście.

Na uwagę zasługuje wydarzenie jakie miało miejsce przed muzeum Victorii i Alberta. Kiedy Kate Middleton podeszła przywitać się z najmłodszymi, przy bramce wyciągnęła do niej ręce mała, uśmiechnięta dziewczynka. Bez wahania zaczęła dotykać włosów księżnej Kate. Jak zareagowała żona księcia Williama?

Jak zwykle zachowała klasę. Uśmiechnęła się i pozwoliła dziecku na tę formę czułości. Później ostrożnie wstała i pomachała dzieciom przy bramkach.

Księżna Kate zdradziła WAŻNY szczegół na temat Louisa

To nie pierwsza taka sytuacja z udziałem dzieci. Niedawno podobne zdarzenie miało miejsce z udziałem Meghan Markle. Dziewczynka podbiegła do niej i mocno się do niej przytuliła. Księżna Meghan nie mogła ukryć wzruszenia.

Trzeba przyznać, że rodzina królewska wzbudza wiele emocji, nawet u najmłodszych i jest nieodłączanym elementem życia również dzieci. U nas w Polsce dzieciaki tak lgną tylko do przebranego Św. Mikołaja 🙂


Bezcenna reakcja Kate! Obca dziewczynka zaczęła dotykać jej włosów (VIDEO)
Bezcenna reakcja Kate! Obca dziewczynka zaczęła dotykać jej włosów (VIDEO)