Ojciec Lindsay Lohan już wypowiadał się o ostatnich wydarzeniach z życia córki, widocznie chcąc zaistnieć. Dina Lohan siedziała cicho. Teraz jej ruch, choć nie ma to nic wspólnego z Lindsay, która przebywa na odwyku. Matka nawet jej tam nie odwiedziła w czasie dnia wizyt. Przyszedł tylko ochroniarz.

Była aktorka, Dina Lohan, znana ze swojego głodu sławy, będzie miała własny reality show. Wezmą w nim udział także jej młodsze dzieci – Ali (14) i Cody (11).

Show emitowany byłby w stacji E! pod nazwą „Momager\” (gra słów – mama i menadżer), w którym Dina będzie próbowała zrobić gwiazdy z kolejnych dzieci. Trwaja już rozmowy między stacją a potencjalną gospodynią programu.

– Możecie w to uwierzyć? Totalnie spaprała życie Lindsay robiąc z niej \”gwiazdę\” i żyjąc pośrednio dzięki niej – a teraz ma zrobić to samo z tą dwójką? – mówi informator dla pisma New York Post.

– Jak E! może to robić? Te dzieci powinny być w szkole i mieć normalne życie, życie, jakiego nie miała nigdy Lindsay.

Dina, która kiedyś nazwała siebie \”biała Oprah\”, pracowała gościnnie jako prezenterka Entertainment Tonight, by dostarczać \”ekskluzywnych\” wiadomości o Lindsay.

Co się dzieje w tym Hollywood? Rodzice i rodzeństwo czerpią profity ze zdrowia i życia swoich bliskich, a potem opuszczają swoich żywicieli. Jak… pasożyty? Oceńcie sami.