Rebel Wilson (40 l.) początkowo kształciła się w innym kierunku niż aktorstwo. Wilson ukończyła prawo na University of New South Wales. Dopiero po skończonych studiach stwierdziła, że teraz będzie uczyć się aktorstwa. W końcu zadebiutowała na deskach teatru, a teraz często pojawia się na wielkim ekranie.

Adele ma KOMPLEKSY i sceptycznie reaguje na pozytywne komentarze. „Pracuje nad samooceną”

Rebel Wilson schudła 18 kilogramów

Dziś aktorka świetnie radzi sobie w branży filmowej i nie może narzekać na brak ofert. Wystąpiła m.in. w następujących filmach: „Wieczór panieński”, „Pitch Perfect”, „Druhny”, „Sztanga i cash”, „Jojo Rabbit”. Wilson jest nie tylko ważną postacią w świecie kina. Aktorka uchodziła za ambasadorkę ruchu „body positive”. A to z powodu jej kształtów, które według kanonów Hollywood, są niestandardowe. Rebel Wilson jednak w ostatnim czasie pracuje nad swoją sylwetką, a w sieci chwali się efektami. Schudła już 18 kilogramów.

Będę z wami szczera – z moją misją ‚Rok Zdrowia’ staram się dojść do 75 kg i wprowadzić jeden z moich filmów do produkcji przed końcem roku. Obie te rzeczy wymagają codziennego wysiłku i ciągle są opóźnienia, ale ja ciężko pracuję – mówiła kilka tygodni temu.

Rebel Wilson: płacili, żebym nie chudła

Rebel nigdy nie miała kompleksów i akceptowała siebie, jednak stwierdziła, że to najwyższy czas, żeby zadbać o swoje zdrowie. W rozmowie z „The Sun” przyznała, że nie chodzi jej tylko o pracę fizyczną nad sobą, ale też psychiczną.

To nie tak, że chcę tylko dojść do określonej wagi. Chodzi o coś więcej. Chodzi o mentalne podejście do tego, dlaczego się objadałam.

Gwiazda podkreśliła, że w przemyśle filmowym brakuje krąglejszych kobiet i dodała, że płacono jej za to, by nie chudła i była większa, co na dłuższą metę nie było dobre.

Miałam pracę, w której płacili mi dużo pieniędzy, żebym pozostała większa. Z czasem taki sposób może trochę namieszać w głowie – wyznała.

ZOBACZ TEŻ:

Aneta Zając prezentuje ODCHUDZONĄ sylwetkę w stroju do ćwiczeń

Mama June wraca do dawnej wagi? Celebrytka, która schudła 130 kg, znów zaczyna tyć (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska pokazuje stare zdjęcie i pisze, jak schudła: To nie dieta cud

View this post on Instagram

@vogueaustralia photo by Nicole Bentley

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on

Rebel Wilson na ściance

Rebel Wilson/fot. Forum

Rebel Wilson na ściance

Rebel Wilson/fot. Forum