Reese Witherspoon wydała 1500$ na podcięcie włosów (FOTO)
Ile najwięcej zapłacilibyście za podcięcie końcówek maksymalnie 1 cm?
Reese Witherspoon wydała 1500 dolarów za podcięcie włosów. Efekt? W sumie niewidoczny, nie widać żadnej zmiany.
Ale tyle za swoje usługi bierze Rossano Ferretti – fryzjer gwiazd. Rossano wykorzystuje podobną specyficzną metodę – każde pasmo włosów traktuje jakby miało odrębną strukturę. Jego cięcia mają być jak “dzieło sztuki, traktuje każdy kosmyk włosów z troską i wrażliwością, stara się osiągnąć jak najbardziej naturalny efekt” – takie trele-morele znajdziemy na jego stronie.
To jeszcze fryzjer, a może już czarodziej? W każdym razie, nieważne jakie hokus-pokus odprawiałby nad głową Reese, to efekt jest znikomy.
1500 po raz pierwszy, kto da więcej?

Reese po wyjściu z salonu:

Mistrz fryzjer – Rossano Ferretti we własnej osobie:
i wcale nie pedzio :PPP
I dobrze robi. Jak ludzie sa bogaci i glupi to dlaczego nie korzystac
A fryzjer…łysy:)
przed i po do kitu.
widacze artysta – ma przykrótkie spodnie
Dobrze!!! Niech im robi kogel-mogel z mózgu, jak są snobkami! :))))))
ten fryzjer jak jakiś pajac wyglada…
ciekawe jak swoje traktował, skoro wypadły :p
A co was to obchodzi ile ona wydaje na fryzjera? Wasze pieniądze wydaje, czy jak? Poza tym, zapewne zapłaciła również za mycie, masaż, maseczki i inne duperele, obcięcie, układanie, chwilę relaksu i traktowanie jak księżniczkę. Ludzie za głupsze rzeczy płacą krocie.
sukieneczka całkiem całkiem ale te sandały jak z bazaru
Pracuje nad wizerunkiem zeby kazdy zapomnial o jej przewinieniach i popijaniu
We łbach się poprzewracało . . .
Podcięcie włosów- 1500 dolców.Zaspokajanie próżności – bezcenne 🙂
wydają fortunę na fryzjerów, a jak popatrzysz na nie to praktycznie każda gwiazda ma masakrystycznie zniszczone i popalone włosy. tylko na czerwony dywan są odpicowane, więc za co płacą???? bo ja zapłaciłabym nawet i 2 tysiące jakby ktoś mi naprawił moje zniszczone rozjaśniaczem włosy.
poszła najebana więc nie wiedziała że tyle płaci
Bardzo ladna kobieta.
Świat na łbie stoi…