Monika Mrozowska niedawno była gościem w podcaście Żurnalisty. Celebrytka opowiedziała wówczas, że znowu jest zakochana. Okazuje się jednak, że to nie jedyne zmiany, które nastały w życiu 44-latki. Aktorka znana głównie z serialu „Rodzina zastępcza” obcięła swoje kręcone włosy. I zrobiła to nie tylko z chęci przejścia metamorfozy.

Monika Mrozowska ma nowego partnera: „Trafiłam na osobę, która też wcale nikogo nie szukała”

Monika Mrozowska obcięła włosy z ważnego powodu

Monikę Mrozowską większość z nas poznała pod koniec lat 90., gdy pojawiła się na planie telewizyjnego hitu – „Rodzina zastępcza”. Celebrytka miała wówczas 19 lat. I choć od tego czasu minęły już ponad dwie dekady, aktorka wciąż prezentuje się podobnie. A przynajmniej prezentowała, ponieważ chwilę temu zdecydowała się pożegnać z kręconymi włosami do ramion.

Na jakie cięcie postawiła więc serialowa Majka Kwiatkowska? Naprawdę ostre. A wszystko to ze względu na akcję charytatywną. Mrozowska oddała bowiem długie kosmyki na peruki dla dzieci walczących z rakiem. Co ciekawe, obcinanie pasm było połączone ze skokiem ze spadochronem. Swoje emocje związane z tymi wydarzeniami opisała w social mediach.

TAK dziś wyglądają członkowie ABBY. Właśnie otrzymali najwyższe odznaczenie od króla

Pobudka o 6:00, wyjazd z Torunia o 7:00, o 8:00 w Aeroklubie Włocławskim, 8:19 wejście na żywo w Polsat News, 9:00 …start samolotu, kilkanaście minut później skok z Tomkiem Kozłowskim w tandemie ze spadochronem z 4 000 m , lądowanie i … ścianie włosów na perukę dla dzieci chorych onkologicznie. Pierwszy raz skakałam z Tomkiem 2 lata temu. Obiecałam sobie wtedy, że to mój pierwszy i ostatni raz . Gdy zadzwonił na początku tego roku z propozycją wzięcia udziału w tej akcji charytatywnej nie zawahałam się ani sekundy. A dziś przez całą podróż z Torunia do Włocławka zbierało mi się na torsje. Skoczyłam i obcięłam włosy. To drugie było „bułką z masłem”. To pierwsze, walką z własnym paraliżującym strachem, który wiem, że jest NICZYM w porównaniu z diagnozą: RAK – wyjaśniła Monika.

Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarce. Już poszła na pierwszy zabieg

Monika Mrozowska, fot. IG @monikakingamrozowska