Beefy w świecie hip hopu to codzienność i żeby być z nimi na bieżąco, musielibyśmy otworzyć osobny portal plotkarski. Ten konflikt jednak zasługuje na uwagę ze względu na pewną ciekawą wypowiedź.

Błotem bardzo lubią obrzucać się panie -i są w tym wyjątkowo wytrwałe (zainteresowanych zapraszam do prześledzenia legendarnego już sporu pomiędzy MC Lyte i Antoinette). Szczególnie, jeśli jedną ze stron jest Lil’ Kim.

Kim przez długi czas toczyła wojnę z Foxy Brown. Teraz Foxy siedzi w więzieniu, więc wypadało sobie znaleźć nową rywalkę.

Raperka nagrała dissa na Remy Martin, artystkę w Polsce mało znaną, ale mającą za Oceanem rzeszę wiernych fanów. Wszyscy spodziewali się rzucania mięsem, tymczasem Remy udzieliła magazynowi XXL obszernego wywiadu, w którym podsumowała zaczepkę:

„Niech ten mały chłopiec zostawi mnie w spokoju. W ogóle nie mam zamiaru bawić się w odpowiadanie na jej durne kawałki. Co ona powiedziała? Że jest zajęta byciem próżną? Jak ona może być próżna? Jak próżnym może być ktoś, kto w ogóle siebie nie akceptuje?

Popatrz na nią, ona nie lubi swojej twarzy. Nie lubi swojego nosa, policzków, podbródka, ust. Wszystko poprawiała. Swojego ciała też nie lubi. Nie lubi swojego biustu i brzucha. Kurczę, ona nawet nie lubi swoich zębów! I powiedz mi, jak ja mam w to wierzyć, brać na poważnie cokolwiek z tej piosenki? To stek bzdur. I nie będę tym sobie zawracać głowy.\”

Raperka dorzuciła też coś na temat portali plotkarskich, mimo, że sama nieczęsto staje się tematem zamieszczanych tam newsów:

\”Będę spędzać kilka godzin przed lustrem, zanim w ogóle wyjdę z domu. Zamówię fryzjera, żeby ułożył mi włosy. Stylistkę, żeby mnie ubrała. A jutro i tak anonimowi ludzie zjedzą mnie swoimi złośliwymi komentarzami. Więc po co to wszystko?

Wiesz co, mam to gdzieś, założę pomarańczową bluzę i limonkowe spodenki, do tego fioletowe chodaki i niebieskie soczewki. I koniecznie blond perukę. Hej, bloggerzy, nadchodzę!\”

Wypowiedź wydaje się trafna, zarazem cięta i dobrze podsumowująca sytuację. Tylko, że znając życie sprowokuje odpowiedź godną co najmniej płyty pełnej dissów…

A tutaj możecie posłuchać muzyki Remy: