Relacje Renaty Kaczoruk z internautami można uznać za trudne.

Dopóki modelka lansowała się i reklamowane przez siebie produkty an swoim Instagramie, raczej nikomu nie wadziła. Burza wokół „Renulki” zaczęła się, gdy celebrytka wzięła udział w show TVN. Azja Express podzielił widownię. Część uznała, że dziewczyna Wojewódzkiego jest bezwzględną, złośliwą, dążącą po trupach do celu dziewczyną.

Zobacz: Renata Kaczoruk zdradziła Magdzie Mołek sekret z sypialni

Renata tłumaczyła, że konwencja programu i jego montaż sprawiły, że pokazano ją w niekorzystnym świetle.

Ostatnio konwencją tłumaczyła fakt, że jej chłopak nie zareagował odpowiednio na obrzydliwy tekst Tomasza Adamka o przemocy wobec kobiet.

Zapewne konwencją jest także „żarcik” Renaty”, jaki pojawił się na jej Instagramie obok zdjęcia modelki owiniętej ręcznikiem po kąpieli w zimnym morzu:

Urwałam się chłopakom na chwilę💯👏🏻👏🏻🙈💦💦🌊🌊 jesli ktoś ciekaw – woda w zatoce ma 10stopni, odczuwalne -14⚡️⚡️#przyjemności #akcjaratunkowa #PierwszyPolskiuchodziec

Renata Kaczoruk, ostatnio tłumaczyłaś pod postem Magdalena Kicińska, że wspierasz kobiety bite przez mężczyzn, a zachowanie swojego chłopaka (na słowa Tomasza Adamka, że „[kobiety] trzeba lać”) wynikało z formuły programu. Bardzo możliwe, że zaraz napiszesz, że anonimowo wspierasz The White Helmets, Polska Akcja Humanitarna (PAH), Refugees Welcome Polska czy uchodźcy.info, a żarciki z tonących w zimnej wodzie uchodźców (gratuluję pomysłowości przy hashtagu #PierwszyPolskiuchodziec) to jedynie dystans, którego wszystkim nam w tym kraju tak brakuje.

P.S.
Tylko w tym roku w Morzu Śródziemnym utonęło 1340 osób, a w #akcjachtunkowych uratowano 50 000 migrantów – napisał na swoim profilu FM Filip Skrońc.

Czytaj: Omenaa Mensah zabrała głos w sprawie uchodźców z Syrii

Renata zareagowała na komentarz:

Jeśli chcielibyście coś zrobić dla uchodźców – naciskalibyscie grupowo rząd na inne decyzje w sprawie ich przyjmowania. Czasem ktoś to robi- korzystajac z tego, ze ma słuchaczy- otwartą krytyką i satyrą, żeby nie pozwolić na ciszę nad ta trumną. Nie sprwdziles co do tej pory na ten temat pisalam. najłatwiej jednak bez głębszego reaearchu i przemyślenia kogoś zaatakować i sprowokować kolegów do emocjonowania się nad przekrzywionymi przez nas intencjami. Milego dnia ! – napisała dziewczyna Kuby Wojewódzkiego.

Łapiecie jej dystans i poczucie humoru? Czujecie, że zrobiła to „dla uchodźców”?