Resse Witherspoon w sex shopie

436 436

Jake Gyllenhaal na pewno nie będzie nudził się w łóżku. Jego dziewczyna, 32-letnia aktorka Reese Witherspoon, wydała 1200 dolarów w ekskluzywnym sklepie erotycznym Myla.

– Kupiła dwa seksowne topy za 399 dolarów każdy i dwie pary szortów za 329 każdy, w dwóch różnych kolorach, różowym i szarym. Reese była urocza, rozmowna i bardzo normalna, a Jake wciąż się uśmiechał – opowiada ekspedientka.

Nic dziwnego, pewnie wyobraził sobie Reese w jej nowym nabytku.

 
12 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Zawsze była w porządku. To dobra aktorka, normalna kobieta. Urodą co prawda nie grzeszy i ledwo na nią patrze, ale szanuje ją.

Ten news mnie powalił, tzn końcówka xD

no no no nieźle…..

w końcu to też ludzie, nie… a kupiła tylko jakies gacie i top, to co to jest? w sex-shopie kupuje się raczej bardziej wyuzdane rzeczy, nie? ;P

Jak pisze większośc-gwiazdy to też ludzie, ja tylko dodam, że wszystko jest dla ludzi-także sexshop

No cóż, przecież to też człowiek, nic złego nie robi. ;))

ona jest śliczna. Nie wygląda na 32 lata. A jak już napisała Susie -> gwiazdy to też ludzie ;P

Susie, 25-10-08, 06:41 napisał(a):Haha, w końcu gwiazdy to też ludzie.No właśnie 🙂

Resse jest śliczna ; ))taka naturalna ; ))

ahhh sklep jak każdy inny, a takie dodatki są super do urozmaicenia życia erotycznego nawet jeżeli jest to tylko sexi top;D

Reese we wszystkim ładnie

Haha, w końcu gwiazdy to też ludzie.