Rihanna prezentuje ogromny brzuszek ciążowy w stylizacji “barbiecore”

Asap Rocky Rihanna leaving their hotel for Louis Vuitton after during Paris Fashion Week 2023 Asap Rocky Rihanna leaving their hotel for Louis Vuitton after during Paris Fashion Week 2023

Ciężarna Rihanna (35 l.) z dumą pokazała swój ogromny brzuszek idąc na randkę z A$AP Rockym (34 l.). Gwiazdy pojawiły się w modnej miejscówce Giorgio Baldi w Santa Monica w Kalifornii. Rihanna wybrała się na randkę w modnym wciąż stylu “barbiecore”.

Rihanna w Los Angeles z gołym brzuszkiem

Rihanna, która już za chwilę przywita na świecie swoje drugie dziecko, zmienia trendy ciążowe na całym świecie. Bez pardonu prezentuje swoje ciążowe krągłości, wyzwalając kobiety przed ukrywaniem go. W szczególności w zaawansowanej ciaży.

Rihanna jest jedną z wielu gwiazd, które dołączyły do trendu “barbiecore”. Obok niej Kourtney Kardashian, która również jest w ciąży pojawia się w różowych stylizacjach.

Rihanna znów chwali się ogromnym brzuszkiem

A$AP Rocky i Rihanna mają już synka RZA Athelstona Mayersa. W zeszłym tygodniu para pojawiła się w tej samej restauracji w Santa Monica w pełnym, rodzinnym składzie. Para zaczęła spotykać się ze sobą w 2020 roku, chociaż ponoć znali i przyjaźnili się już lata wcześniej.

Rihanna i jej ogromny brzuszek odpoczywają na Barbadosie

Rihanna ogłosiła swoją drugą ciążę w lutym tego roku, podczas swojego słynnego występu podczas finały futbolowej ligi Super Bowl.

   
3 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Kompletny brak klasy. Ta baba jest nieapetyczna.

To jest obleśne!!!

Obrzydliwe babsko!